برونو فرناندز از تحولات منچستر پس از برتری مقابل برایتون صحبت کرد
برونو فرناندز از تحولات منچستر پس از برتری مقابل برایتون صحبت کرد

برونو فرناندز از تحولات منچستر پس از برتری مقابل برایتون صحبت کرد

یونایتد فنز – منچستریونایتد در این دیدار با ضربه پنالتی چیپ موپای از برایتون عقب افتاد. این پنالتی را طارق لمپتی با تیزهوشی از برونو فرناندز کسب کرد. گل بخودی لوییز دانک باعث شد که بازی در نیمه اول یک بر یک مساوی بشود. یونایتد با گل دیدنی مارکوس رشفورد پیش افتاد و خوش شانس بود که برایتون ۵ بار توپ را به تیر دروازه کوبید. برایتونی ها در دقایق پایانی با گل سولی مارچ بازی را به تساوی کشیدند و فکر میکردند که موفق به کسب یک امتیاز شدند ولی خطای هند نیل موپای در واپسین لحظات بازی ورق را برگرداند.

 

داور پس از بررسی با کمک VAR برای منچستر یک ضربه پنالتی اعلام کرد و برونو فرناندز رکورد خوب خودش را ادامه داد و موفق شد که سه امتیاز حساس را به منچستر هدیه دهد. برونو بعد از بازی اقرار کرد که منچستر خوش شانس بود که در این بازی برنده شد و باید برای بازی جام اتحادیه که مقابل همین برایتون برگزار خواهد شد آماده شوند. او در این باره گفت:

بازی بسیار سختی بود. برایتون تیم خیلی خوبی داشت. ما در نیمه اول فضای زیادی به آن ها دادیم و به اندازه ای که من دوست داشتم هجومی نبودیم. ما دو گل دریافت کردیم. در صحنه پنالتی من میتوانستم بهتر عمل کنم و در مورد گل دوم هم کل تیم باید بهتر کار میکرد. اشتباهاتی داشتیم ولی نیاز داشتیم که تا لحظات پایانی به خودمان اعتماد داشته باشیم. فرصت های خوبی خلق کردیم. درست است که گل سوم را از روی نقطه پنالتی زدیم ولی اگر بازیکن حریف مرتکب خطا نمیشد شاید ضربه مگوایر مستقیم به گل میرفت. ما باید در بازی بعدی مقابل برایتون خیلی بهتر عمل کنیم.

برایتون رکورد زدن توپ به تیر دروازه در یک مسابقه را شکست ولی برونو فرناندز در این باره اظهار کرد که شانس همیشه با شما یار نیست:

برایتون امروز خیلی خوب کار کرد ولی شاید دلیل این مسئله ضعف ما در پرس کردن بود. باید توپ های بیشتری را قطع کنیم، بهتر پرس کنیم و توپ را بیشتر در اختیار داشته باشیم. درست است که برایتون موقعیت های زیادی داشت ولی نکته اصلی در تعداد گل های زده شما است نه ضرباتی که به تیر دروازه میزنید. گاهی اوقات این اتفاق میافتد. در بازی مقابل سویا و کپنهاگن ما ۴۰ شوت زدیم ولی تنها ۲ گل از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندیم. گاهی اوقات نیاز به شانس دارید. شما نیاز دارید که مدافعین و دروازه بان خوب عمل کنند. داوید امروز عالی بود. همه در تیم موافق هستند که میتوانیم در دفاع بهتر باشیم.

 

منبع: Manchester Evening News 

۰

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

خداحافظی با اد وودوارد داستان منچستریونایتد؛ جانشین او چه کسی خواهد بود؟

به مناسب قطع همکاری اد وودوارد با باشگاه، به بررسی نقش او در منچستریونایتد می‌پردازیم. …

۲ دیدگاه

  1. باید دید یونایتد چهارشنبه میتونه بدون زحمت برایتون رو شکست بده
    بهتره ترکیب اولیه از بازیکنان ذخیره باشه و اگر نتیجه نگرفتن رشفورد و برونو و مارسیال رو بیاره داخل
    بازی هفته آینده با تاتنهام خیلی مهمتره…

    ۰
  2. گل ب اون خوشگلی با گفتن کلمه گل به خودی همه زحمتاش هدر میره

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − هفت =