برونو فرناندز، درمانی برای پژمردگی تیم

هنگامی که برونو وارد زمین میشود، همه چیز تغییر میکند.

یونایتد فنز – کمتر از دو هفته قبل، روزنامه پرتغالی A Bola در صفحه اول خود خبری با عنوان “برونوی رئیس” را نوشت، چراکه عملکرد جذاب فرناندز در منچستریونایتد نیز، همچنان برای آنها خوشایند است.

همچنین این روزنامه پرتغالی برای تاکید در نقش مهم فرناندز در خط هافبک تیم سولشر، از عبارت “برونایتد” در متن خبر استفاده کرده است.

اگرچه برونو فرناندز روز شنبه بازی را از ابتدا آغاز نکرد، اما این اتفاق دوباره افتاد. او در آستانه دیدار حساس تیم مقابل لایپزیگ در لیگ قهرمانان در دیدار مقابل وستهم استراحت میکرد و بازی هم تیمی هایش مقابل تیم دیوید مویس را تماشا میکرد.

او در نیمه دوم بازی به همراه راشفورد وارد زمین شد و از عناصر کلیدی تیم برای کامبک و پیروزی ۳ بر ۱ بود.

روزنامه پرتغالی record نیز یکشنبه نظر خود را در مورد فرناندز منعکس کرد، این روزنامه پرتغالی نوشت: برونو درمانی برای پژمردگی تیم است. و هنگامی که برونو وارد زمین میشود، همه چیز تغییر میکند.

همچنین O Jogo درخشش فرناندز را پوشش داد و توضیح داد که بازی در نیمه دوم تغییر کرد و شاگردان سولشر در این نیمه به تلاش برای تغییر نتیجه ادامه دادند.

با توجه به تاثیری که برونو فرناندز بر فوتبال انگلستان گذاشته است، در پرتغال مردم با غرور از او صحبت میکنند و هواداران منچستریونایتد امیدوارند که این درخشش ادامه داشته باشد.

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 7 =