یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

برونو: اوله اعتماد به نفس بالایی به بازیکنانش منتقل می کند؛ هدف من بردن جام است

مصاحبه برونو فرناندز، هافبک منچستر یونایتد، را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – ستاره ی شیاطین سرخ پیرامون حضور در انگلیس گفت:

امسال سال بسیار خوبی برای من بوده است. شرایط بوجود آمده (نبودن هواردان در ورزشگاه) هم برای من و هم برای باشگاه سخت است. من به لیگ انگلیس آمدم، چون جو ورزشگاه های آن در روز بازی را بسیار دوست داشتم.

دلم برای هوادارن تنگ میشود، ولی به طور کلی در طول یکسالی که اینجا بوده ام، شرایط (چه داخل ، چه خارج از زمین) برای من خوب بوده است. در منچستر و انگلیس بسیار راحت و خوشحال هستم.

فرناندز راجع به انتظارات خود از اطرافیانش بیان کرد:

من از خودم و کسانی که در زندگی من هستند، انتظارات بالایی دارم. انتظارت بالای من از اطرافیان به این خاطر است که میدانم پتانسیل های آنان بالاست. این انتظارات به خاطر خود انهاست چون میدانم این موضوع باعث بهتر شدنشان می شود.

هافبک 26 ساله از باخت هایی که تجربه کرده است، صحبت کرد:

من از بچگی اینگونه بوده ام. زمانی که اولین باخت خود را تجربه کردم، به خانه رفتم و در اتاق را بستم. زمانی که مادرم برای شام مرا صدا زد، در را قفل کردم تا کسی وارد نشود.

طرز فکر مردم متفاوت است. بعضی از افراد هنگام باخت نیز از وضعیت خود راضی هستند. ولی زمانی که من می بازم، خودم را در احاطه ی مشکلات میبینم. متوجه میشم که کجای کار اشتباه کرده ام و از بابت آن ناراحتم.

او خاطره ای از زمان حضورش در اسپورتینگ تعریف کرد:

اولین فصل من در اسپورتینگ با گلزنی و موقعیت سازی های فراوانی همراه بود. سالهایی که در آنجا بودم به مانند امسال فوق العاده بود. زمانی که در اسپورتینگ بودم، همه، علت گلزنی مرا به خاطر خوردن سیریال (نوع گندم که با صبحانه میل میشود) میدانستند.

ما چوکاپیک داشتیم، نوعی سیریال شکلاتی. روزهای بازی برنامه غذایی ما به این شکل بود: ناهار، استراحت و دوباره خوردن غذا. گاهی اوقات غذا خوردن برای من سخت است، مثلا پاستا هنگام ناهار و مجددا خوردن غذا ۲ ساعت بعد.

برونو نظر خود در مورد سولشر را بدین گونه اعلام کرد:

فکر میکنم همه میدانند که او به بازیکنان خود اعتماد به نفس بالایی می دهد. قبل از آمدنم به اینجا با او گفتگوهایی داشتم که برایم بسیار با اهمیت بود. او همیشه به من میگفت که باید خودم را در زمین نشان دهم. در اوایل کار، او مدام به من میگفت که باید خودم را نشان دهم و کارهایی که در تیم قبلی انجام میدادم را اینجا نیز انجام دهم.

او هر روز از من انتظاری بیشتری داشته و دارد که خب این نشانه ی خوبی است، زیرا بیان کننده این است که موارد زیادی برای بهتر شدن وجود دارد. در طول ۵۴ بازی که تا به حال انجام داده ام، او ۲ بار از دست من خیلی عصبانی شد. البته این نه تنها مشکلی برای من نیست بلکه از بابت آن خوشحالم.

وی ادامه داد:

بعضی مواقع نیاز است که او آرام باشد، سایر مواقع نیاز است که فریاد بزند که در هر حالت این موضوع برمیگردد به اینکه چگونه بهترین ها را از بازیکنان خود بدست آورد.

گاهی اوقات، عصبانیت او از دست من مثمره ثمر واقع شده است. نمیخواهم بازیکنی باشم که هیچکس از او انتظاری ندارد. زمانی که کاری را به درستی انجام نمی دهم، دوست دارم او و هم تیمی هایم ان را به من گوشزد کنند.

بازیکن پرتغالی در نهایت روی به دست آوردن جام تاکید کرد:

باید روی بدست آوردن جام تمرکز کنیم. اولویت اول لیگ برتر، سپس جام حذفی و لیگ اروپا است که باید در همه آنها تلاش برای بدست آوردن جام باشد. باید به این باور برسیم که می توانیم این ۳ جام را فتح کنیم. ما توانایی اینکار را داریم و نکته ی مهم باور داشتن به این امر است.

مهترین موضوع برای من و این باشگاه، بردن جام است و همه از این موضوع اگاه هستند. مهم نیست کدام تورنومنت را برنده شویم ولی امیدوارم در هر سه ی آنها پیروز شویم.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x