برندون ویلیامز: خواهان کسب لیگ اروپا هستیم؛ پوشیدن پیراهن یونایتد بی نظیر است
برندون ویلیامز: خواهان کسب لیگ اروپا هستیم؛ پوشیدن پیراهن یونایتد بی نظیر است

برندون ویلیامز: خواهان کسب لیگ اروپا هستیم؛ پوشیدن پیراهن یونایتد بی نظیر است

یونایتد فنز – پس از امضای قرارداد با منچستریونایتد، برندون ویلیامز مصاحبه ی مفصلی با باشگاه منچستر انجام داده و در خصوص اهداف خود در این تیم توضیحاتی ارائه کرده است.

 

پوشیدن پیراهن منچستر:

آیا پوشیدن پیراهن یونایتد خاص است؟ خیلی استثنائی است اگر از بازیکنی که از کودکی برای باشگاه خود بازی می کند بپرسید، به شما می گوید که برایش اهمیت بسیار زیادی دارد. برای من واقعاً هیجان انگیز است، من عاشق همه چیز اینجا هستم و می خواهم تا زمانی که ممکن است ادامه دار باشد.

 

راه طولانی ای در پیش است:

فکر می کنم اکنون می توانید کارهایی را که ما در زمین تمرین انجام می دهیم مشاهده کنید و همه ما هیجان زده هستیم که به یادگیری و پیشرفت خود ادامه خواهیم داد زیرا می دانیم که هنوز راه طولانی ای در پیش داریم.

 

اهداف ویلیامز در یونایتد:

کسب قهرمانی برای این باشگاه و بازگرداندن موفقیت هایی که یونایتد همیشه داشته است. فکر می کنم اینکه بخشی از آن باشید بسیار مهم است. من فقط می خواهم به پیشرفت، کار و بازی کردن خودم ادامه دهم و در هر بازی ای که ممکن است حضور داشته باشم. فصل بعد لیگ قهرمانان اروپا را داریم و اکنون یک جام پیش رو داریم که می خواهیم آنرا بدست آوریم.

 

تمدید قرارداد با یونایتد:

امضا کردن یک قرارداد جدید با باشگاهی که از زمانی که به یاد دارم عاشق آن بودم، بی نظیر است. برای من و خانواده ام لحظه غرور انگیزی است و از اینکه می توانم وقتم را در اینجا بگذرانم واقعا خوشحالم. می خواهم از باشگاه بابت اعتمادش به من و قدردانی از من با ارائه قراردادی طولانی مدت تشکر کنم. همانطور که گفتم، برای من و خانواده ام لحظه غرور انگیزی است و من بسیار هیجان زده ام.

 

فصلی شگفت انگیز برای برندون:

بله از آغاز نخستین فصل من تا پایان آن همه چیز شگفت انگیز بود. هر دقیقه را دوست داشتم و اینکه از تیم زیر ۲۳ سال وارد تیم اصلی شده و بازی های بسیار زیادی را بازی کنی واقعا فوق العاده است. البته انتظار چیزی جز این نداشتم. در طول سال های متوالی مربیان و کادرفنی نقشی در پیشرفت من بازی کرده اند. دیو باشل و تونی ویلان همیشه به من اعتماد می کردند و می گفتند بازی های زیادی برای باشگاه انجام می دهی. عمده نقش در طول مسیر پیشرفت من را این دو مربی داشتند.

 

پیامی برای هواداران:

پیامی به هواداران؟ من فقط می خواهم بگویم از تمام حمایتهای شما متشکرم و امیدوارم دوباره در اولدترافورد همدیگر را ببینیم.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

آنالیز: هری مگوایر، بازی‌سازی از قلب خط دفاعی؛ لطفاً احترام قائل شوید!

این گفته که منچستریونایتد تیمی هجومی‌تر از قبل شده، چندان هم بیراه نیست. در این راه مدافعین میانی منچستریونایتد نقش مهمی ایفا کرده‌اند.

یک دیدگاه

  1. خفه انصافا

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − شش =