خانه / بازیکنان / برنامه ی ویژه ی مورینیو برای سانچز، راشفورد و لینگارد

برنامه ی ویژه ی مورینیو برای سانچز، راشفورد و لینگارد

به گزارش برخی از خبرگزاری ها مورینیو علاوه بر درون زمین در بیرون از زمین نیز میخواهد از توان الکسیس سانچز استفاده کند و راه های مختلفی برای انجام این کار مد نظر دارد.

یونایتد فنز- ملی پوش شیلیایی پس پیوستن به منچستریونایتد از آرسنال، اولین بازی خود را در جام حذفی مقابل یئویل تاون انجام داد. سانچز در اولین بازی خود دو پاس گل داد و به نظر میرسد که به سرعت با زندگی در منچستر سازگار شده است. طبق گزارش The Sun مورینیو مخصوصا محل تعویض لباس او را در کنار مارکوس راشفورد قرار داده است.

مورینیو میخواهد این دو بازیکن در بیرون از زمین رابطه ی بسیار خوبی با هم داشته باشند تا این رابطه درون زمین نیز منعکس شود. یکی از منابع نزدیک به باشگاه به The Sun گفت:

مورینیو همیشه به نکات جزئی توجه زیادی دارد، او میخواهد بازیکنانی با سنین مختلف داشته باشد و علی رغم اختلاف سن رابطه ی خوبی بین آنها برقرار باشد. به نظر نمی آید قرارگیری محل نشستن سانچز میان لینگارد و راشفورد در رختکن اتفاقی باشد.

این احساس نیز وجود دارد که الکسیس میتواند باعث ارتقای سطح راشفورد شود. سانچز همین حالا نیز با هم تیمی های خود به شوخی و خنده میپردازد و خیلی زود خود را با شرایط و هم تیمی های جدیدش سازگار کرده است.

لینگارد نیز که در بهترین فصل دوران حرفه ای خود قرار دارد در کنار سانچز خواهد نشست. و گفته میشود که مثلث لینگارد، راشفورد و سانچز یکی از نقاط کلیدی ترکیب مورینیو خواهد بود. لینگارد تا اینجای فصل ۱۲ گل به ثمر رسانده است و انتظار میرود با آمدن سانچز و توان بازی سازی بالای او گل های بیشتری نیز به ثمر برساند.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

غیر رسمی: دارمیان به یوونتوس پیوست

مدافع ایتالیایی شیاطین سرخ بالاخره این تیم را ترک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *