برنامه های پیشفصل منچستریونایتد تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته است
برنامه های پیشفصل منچستریونایتد تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته است

برنامه های پیشفصل منچستریونایتد تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته است

یونایتد فنز- منابع به ESPN گفته اند که برنامه های تور پیشفصل منچستریونایتد به دلیل شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق در آمده است. یونایتد احتمال بازگشت به آسیا در تابستان پیش رو را مطرح کرده است، اما فعلا گفتگو ها متوقف شده اند زیرا باشگاه به دنبال خبری از ویروسی است که بیش از ۴۰ هزار نفر در سطح جهان، مخصوصا چین، را آلوده کرده است.

 

به نظر می رسد اوله گانر سولشر و شاگردانش در طول تور پیشفصل مدتی را در چین بگذرانند. یونایتد به دنبال ساخت مراکز تفریحی شیاطین سرخ در پکن، شانگهای و شنیانگ است که قرار است قبل از پایان سال ۲۰۲۰ افتتاح شوند. هنوز چیزی قطعی نشده، اما صحبت هایی در مورد برگزاری بازی دوستانه در سایر مناطق آسیا و هند در ماه جولای، قبل از شروع فصل جدید لیگ جزیره در هشتم آگوست، صورت گرفته است.

 

یونایتد تابستان گذشته بازی های دوستانه ای را در سنگاپور و شانگهای انجام داد و در سال ۲۰۱۶ یک تور شامل دو بازی در چین برگزار کرده بود. آنها همچنین در شنژن چین و در تور «من یونایتد را دوست دارم» پیروزی ۴-۰ خود در برابر نوریچ را به نمایش تماشاگران گذاشتند. ویروس کرونا از سوی دولت انگلستان تهدیدی بسیار جدی برای سلامت عمومی اعلام شده است زیرا اکنون تعداد کشته های آن در چین به هزار نفر می رسد.

اودیون ایگالو، که در ساعات پایانی پنجره نقل و انتقالاتی طی یک قرارداد قرضی از شانگهای شنوآ به یونایتد پیوست، به دلیل اینکه ممکن بود نتواند مهاجرتش به انگلستان را تکمیل کند، همراه تیم به اسپانیا، محل برگزاری کمپ تمرینی در هوای گرم، سفر نکرده است. مهاجم ۳۰ ساله در منچستر مانده است و هنوز در یک جلسه تمرین کامل همراه با هم تیمی های جدیدش شرکت نکرده است.

 

منابع گفته اند که یونایتد قبل از هرگونه تصمیم گیری قاطع برای تور پیشفصل خود صبر خواهد کرد. آنها چهار مورد از شش تابستان گذشته خود را در ایالات متحده سپری کرده اند و اگر وضعیت آسیا بهتر نشود، بازگشت به آمریکای شمالی نیز امکان پذیر است.

 

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

خداحافظی با اد وودوارد داستان منچستریونایتد؛ جانشین او چه کسی خواهد بود؟

به مناسب قطع همکاری اد وودوارد با باشگاه، به بررسی نقش او در منچستریونایتد می‌پردازیم. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =