برنامه های تمرینی پیش فصل 2020/21 منچستریونایتد تایید شد
برنامه های تمرینی پیش فصل 2020/21 منچستریونایتد تایید شد

برنامه های تمرینی پیش فصل ۲۰۲۰/۲۱ منچستریونایتد تایید شد

یونایتد فنز – منچستریونایتد قرار است با بازگشت هفته آینده تمرینات را از سر بگیرد که و خود را برای فصل جدید آماده کند. شاگردان اوله گنار سولشر روز چهارشنبه ۲ سپتامبر، بیش از دو هفته مانده به بازی ابتداییشان در لیگ برای شروع تمرینات به کارینگتون باز خواهند گشت.

 

 

منچستریونایتد آخر هفته روز ۱۹ سپتامبر بازی های لیگ ۲۰۲۰/۲۱ را با بازی مقابل کریستال پالاس آغاز خواهند کرد، بعد از به تعویق افتادن دیدار مقابل برنلی حالا فاصله بین دو فصل تیم به ۳۰ روز رسید.

 

لیگ برتر به یونایتد این اجازه را داد که به دلیل حضور در بازیهای لیگ اروپا در ماه آگوست، فعالیت داخلی خود را دیرتر از اکثر تیم ها آغاز کند. بعد از حذف منچستریونایتد از لیگ اروپا توسط سویا، سولشر دو هفته به تیم اصلی خود تعطیلی داد و به آنها اجازه داد که تا قبل از شروع دوباره تمرینات استراحت کنند.

 

سولشر در اوایل این ماه در مورد تقویم شلوغ تیم در آینده گفت:

هیچ دلیلی برای نگرانی وجود ندارد، مقامات(لیگ) میتوانند به ما استراحت دهند؛ امیدوارم پیش از شروع بازی ها حداقل ۳۰ روز به ما استراحت دهند، یعنی ما میتوانیم دو هفته را به تعطیلات اختصاص دهیم. آنها احتمالا نمیتوانند به هر کجا سفر کنند، این دو هفته به آنها فرصت خواهد داد که برای بازی اول آماده شویم.

این چیزی هست که من نمیتوانم از آن شکایتی بکنم، فقط باید از این فرصت استفاده کنم و مراقب اوضاع باشم و امیدوارباشیم که سرمربیان تیم های ملی نیز همین کار(مراقبت از اوضاع بازیکنان) را انجام دهند.

 

منبع: Manchester Evening News

 

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

لیست پنج نفره ی منچستریونایتد برای تعیین مدیر ورزشی باشگاه

گفته می شود شیاطین سرخ لیست پنج نفره ای را برای انتخاب مدیر ورزشی جدید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − ده =