برنامه های منچستر یونایتد برای شولا شورتایر و هانیبال مجبری پس از انتقال به تیم اول

هانیبال مجبری و شولا شورتایر، ستارگان آکادمی منچستریونایتد اخیراً در تمرینات تیم اول حضور پیدا کرده اند.

یونایتد فنز- نیل وود، سرمربی تیم زیر ۲۳ سال منچستر یونایتد می گوید پس از حضور نوجوانان به تمرین تیم بزرگسالان، هیچ نگرانی در مورد پیشرفت هانیبال مجبری و شولا شورتایر وجود ندارد.

مجبری ۱۸ ساله و شورتایر ۱۷ ساله با تیم بزرگسالان تمرین می کنند اما به بازی برای تیم زیر ۲۳ سال ادامه می دهند. پیشرفت آنها، در میان پاندمیک ویروس کرونا، به این معنی است که آنها باید جداگانه سفر کنند و در روزهای مسابقه از بقیه هم تیمی های تیم جوانان خود جدا باشند.

مجبری و شورتایر هر دو در بازی روز جمعه تیم جوانان که با پیروزی ۳ بر صفر مقابل آرسنال به پایان رسید، حضور داشتند.

اکنون همه نگاه ها به آماد دیالو و این زوج جلب خواهد شد، زیرا آنها می خواهند بر روی تیم بزرگسالان مستقر در اولدترافورد تأثیر بگذارند و وود هیچ نگرانی در مورد انتظارات خود از این بازیکنان ندارد.

وود گفت:

من فکر می کنم آنها هنوز هم می خواهند بازی کنند، بنابراین اگر آنهادر لیست تیم اول قرار نمی گیرند، از من می پرسند آیا می توانیم برای تیم جوانان بازی کنیم؟

بنابراین اکنون این موضوع چندان مسئله مهمی نیست زیرا آنها بسیار مشتاق انجام کارهای خوب و بسیار مشتاق بازی هستند. من فکر می کنم آنها با تیم اول به تمرینات می روند تا از آنها یاد بگیرند و بتوانند تأثیر بگذارند و به پیشرفت خود ادامه دهند.

این با تمرینات روزانه تیم زیر ۲۳ سال کمی متفاوت است، بنابراین من می خواهم بگویم که من نمی خواهم ببینم که آنها دوباره به ما برمی گردند، مانند برندون ویلیامز وقتی که این اتفاق برایش افتاد و چند نفر دیگر. ما خوشحالم خواهیم شد اگر در لیست تیم اصلی قرار نمیگیرند، برگردند و برای ما بازی کنند، ادامه بازی فوتبال برای آنها امری حیاتی است.

منبع: Manchester Evening News

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

سولشر: شاید الانگا را در تیم نگه دارم

الانگا یکی از نکات امیدوار کننده ی تیم جوان سولشر در طی بازی های پیش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =