خانه / هیچکدام / برسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد برابر لیورپول

برسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد برابر لیورپول

برسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد برابر لیورپول.

یونایتد فنز- تحلیل و بررسی ترکیب و ترکیب احتمالی منچستریونایتد برابر لیورپول را برایتان آماده کردیم.

این بازی فرداشب ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران در ورزشگاه آنفیلد آغاز خواهد شد.

بررسی ترکیب احتمالی:

دروازه بان: در این بازی دیوید دخیا که سابقه خوبی در بازی هایش با لیورپول داشته احتمالا بدون هیچ مشکلی میتواند دروازه بان مورینیو برای این بازی باشد.

مدافعان میانی: در این بازی در دفاع میانی زوج بایلی و اسمالینگ که نشان دادند که مدافعان مطمئنی هستند و در صورت هماهنگ شدن میتوانند بسیار قدرتمند ظاهر شوند.

مدافعان کناری: در این بازی هم آنتونیو والنسیا میتواند در دفاع راست گزینه اول آقای خاص باشد و در دفاع چپ با وجود بازگشت شاو از مصدومیت میتوانند به همراه بلیند چالشی برای انتخاب گزینه در این پست باشد.

هافبک میانی و دفاعی: در این بازی هم زوج هررا و پوگبا که در فاز دفاعی و هجومی بسیار هماهنگ و قدرتمند نشان دادند میتوانند انتخاب آقای مورینیو باشند.

هافبک هجومی: در این پست هم خوان ماتا کار سختی برای حضور در ترکیب دارد. مخیتاریان و رونی میتوانند برای این پست با ماتا رقابت کنند.

وینگر ها: در این پست هم انتخاب اول آقای خاص میتواند زوج مارسیال و راشفورد باشد که این دو جوان سرعتی و فیزیکی میتوانند خط دفاع لیورپول را آزار دهند و برای زلاتان موقعیت سازی کنند.

مهاجم نوک: زلاتان ایبراهیموویچ در بازی های قبلی در لیگ کمی بد ظاهر شد و موقعیت های زیادی را از دست داد. او در این پست هم رقابتی با وین رونی در ترکیب خواهد داشت.

ترکیب احتمالی:

picsart_10-16-08-38-56

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *