بررسی یک احتمال؛ پیشرفت ناگهانی در انتظار گلر ذخیره نشین منچستر؟

فصل آینده می تواند فصل مهمی برای ناتان بیشاپ جوان باشد.

یونایتد فنز – در حال حاضر بیشاپ به عنوان گلر چهارم شیاطین سرخ فعالیت می کند. با شرط دین هندرسون مبنی بر فعالیتش به عنوان گلر اول بی چون و چرای منچستر، آینده ی دخیا شدیدا نامشخص است.

قرارداد دروازه بان اسپانیایی با یونایتد تا ۲۰۲۳ معتبر است. با این حال بعد از به دنیا آمدن فرزند اولش، خبر هایی مبنی بر بازگشت این بازیکن باتجربه به اسپانیا به گوش می‌رسد. یک چیز مشخص است: او به عنوان بک آپ هندرسون فعالیت نخواهد کرد و اگر این موضوع در دراز مدت به طول بینجامد، دخیا تئاتر رویاها را ترک خواهد کرد.

از طرفی دیگر قرارداد لی گرانت در پایان فصل به اتمام می رسد و جدایی سرخیو رومرو نیز قطعی به نظر می رسد. این اتفاقات می تواند بیشاپ را به گزینه ی دوم یونایتد برای حفاظت از دروازه تبدیل کند.

یک احتمال دیگر نیز وجود دارد. به تازگی گرانت با وجود اینکه برای تیم اصلی به میدان نمی‌رود، از حضورش در یونایتد ابراز شادمانی کرده است. در نتیجه شانس تمدید قرارداد او وجود دارد. اگر دروازه بان پا به سن گذاشته ی یونایتد بار دیگر قراردادی جدید با این تیم به امضا برساند، راه تبدیل شدن ناتان جوان به انتخاب دوم سولشر هموار تر خواهد شد و گرانت نیز در این راه به او کمک خواهد کرد. با این حال هر اتفاقی بیفتد باید شانسی به بیشاپ برای اثبات خود داده شود.

رویایی که به حقیقت پیوست

بعد از درخشش در ساوتند یونایتد و انجام ۸۳ بازی برای این تیم لیگ یکی، بیشاپ در سکوت خبری به منچستر یونایتد پیوست. این گلر ۲۱ ساله در ابتدا قراردادی به مدت دو و نیم سال با یونایتد به امضا رساند. اما با تمدید قراردادش، او هم اکنون تا سال ۲۰۲۳ به یونایتد متعهد است و در حال حاضر نیز به عنوان عضو اصلی تیم در تمرینات شیاطین سرخ شرکت می کند.

بعد از تمدید قرارداد بیشاپ، این گلر انگلیسی در مصاحبه با سایت اصلی باشگاه گفت:

منچستر بزرگترین باشگاه جهان است. و باورنکردنی است اینجا و در کنار این بازیکنان باشید.

اگر دخیا در یونایتد ماندگار شود، احتمال جدایی بیشاپ به صورت قرضی وجود دارد. اما اگر گلر باتجربه یونایتد، بعد از سالها این تیم را ترک کرد، از ترقی بیشاپ نباید تعجب کرد.

بیشاپ چندین بار به عنوان ذخیره در لیست بازیهای یونایتد حضور داشته و می تواند در چند بازی حذفی به میدان رود. این موضوع همچنین اعتمادی به هندرسون برای درخشیدن می دهد چرا که رقیب او به جای یک فوق ستاره، جوانی جویا نام است که به دنبال پیشرفت می‌باشد.

زمان ثابت خواهد کرد که یونایتد چه برنامه ای برای بیشاپ دارد. اما با این حال نباید از پیشرفت ناگهانی او در فصل آینده متعجب شویم. بعد از صبوری طولانی مدتش، او سزاوار این موقعیت است.

منبع: UnitedInFocus

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

دیلی میل: اریک بایلی آماده ی ترک یونایتد در تابستان ۲۰۲۱

احتمالا مدافع ساحل عاجی و محبوب یونایتد در تابستان از این تیم جدا می‌شود. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 11 =