بررسی یک احتمال؛ سه دلیل برای جذب ایو بیسوما

هافبک برایتون می تواند به خرید خوبی برای شیاطین سرخ تبدیل شود.

یونایتد فنز – جستجو ها برای جانشین پل پوگبا آغاز شده است. در همین خصوص، در هفته های پیش رو بازیکنان زیادی چه خوب چه بد به یونایتد لینک می شوند.

در این مقاله ی کوتاه به بررسی اینکه چرا ایو بیسوما، هافبک برایتون خرید خوبی برای یونایتد خواهد بود، پرداخته ایم.

او بازیکن بسیار خوبی است

بیسوما از سال ۲۰۱۸ و زمانیکه در ازای ۱۵ میلیون پوند از لیل به برایتون پیوست، عملکرد قابل قبولی از خود به جای گذاشته است. در این فصل لیگ جزیره به طور میانگین در هر بازی ۳.۴ تکل به ثبت رسانده است. و با توجه به سنش فضای زیادی برای بهتر شدن دارد.

بیسوما اعتماد به نفس زیادی در دریبل کردن بازیکن پیش روی خود دارد و آمار ۱.۴ دریبل صحیح در هر بازی را به ثبت رسانده است. این آمار دقیقا با آمار پوگبا برابر است.

هافبک ملی پوش مالیایی، از اخلاق کاری قوی ای برخوردار است. از نظر تلاشی که اوله گنار سولشر از هافبک های خود می خواهد، بیسوما می‌تواند به خوبی در کنار فن د بیک، مک تومینای و فرد جای بگیرد.

نام بزرگی نیست!

با توجه به اینکه قرارداد پوگبا رو به اتمام است، باشگاه در بهترین حالت می تواند چیزی در حدود ۶۰ میلیون پوند از فروش پل کسب کند. بنابراین منطقی خواهد بود اگر به جای دنبال کردن فوق ستاره ها، به دنبال اهداف متوسط تری برود.

بیسوما به خوبی با جو لیگ جزیره آشناست و مایل خواهد بود گامی رو به جلوی بردارد. موفقیت پیر هویبرگ در تاتنهام نشان می دهد هافبک های ارزان قیمت و مناسبی در لیگ جزیره وجود دارد و بیسوما نیز در این دسته قرار می گیرد.

آمادگی تیم های بزرگ برای جذب بیسوما

عملکرد این بازیکن ۲۴ ساله باعث شده تا تیمهای بزرگ جزیره از هم اکنون به دنبال او باشند. تاک اسپورت مدعی شده بود لیورپول و آرسنال در نظر دارند تا در ژانویه برای جذب او اقدام کنند.

یونایتد ممکن است به این نکته توجه کند و قبل از اینکه لیورپول، این هافبک جوان را جذب کند، به سراغ او برود. علاقه ها به هافبک اسبق لیل، نشان از کیفیت او می دهد. و شیاطین باید قبل از اینکه دیر شود، او را مال خود کنند.

منبع: UnitedinFocus

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

مقاله: چرا منچستریونایتد هنوز قدم اول جذب بازیکنان را بر نداشته است؟

شیاطین سرخ تابستان شلوغی پیش رو خواهند داشت اما شاید این یک شروع آرام برای …

۲ دیدگاه

  1. بازیکن جوونتر ترجیح میدم مثل اون پوگبای جدید که تو ازاکس بازی میکنه هرچند خودمون استعدادای خوبی او زیر ۲۳ سال داریم الان خط هافبکمون غیر از ماتیچ همشون از خوبای لیگن هافبک دفاعی مثل اندیدی یا کسیه میلان به دردمون میخوره واسه جایگزینی ماتیچاما بازم میگم زمستون اختمال خرید کمه شاید شاید اگه پوگبا بره یه خرکتی بزنن اصل نقاچل انتقالات تابستون ایندس که واسه من یو خیلی مهمه و بستگی داره به این که فصل چجوری تموم کنیماولویت تابستون باید تمرکز رو دفاع هافبک دفاعی باشه در خط حمله من امباپه به سانچو ترجیح میدم هر۲ بالای ۱۰۰ میل قیمت دارن اما امباپه کجا سانچو کجا سال اخر قرار دادشم هست خدا کنه منچستر لیگ قهرمانان فصل بعدو بیاره تا بازیکنای تاپ راضی به حضور در پر افتخارترین باشگاه انگلیس بیان

    ۰
  2. بنظر منطارق لمپتی برای دفاع راستلئون بیلی برای وینگر راستکاماوینگا یا اندیدی یا نوس یا رایس برای هافبک دفاعیهمگی گزینه های خیلی خوبی هستن

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 13 =