یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

بررسی ترکیب منچستریونایتد برابر دورتموند

بررسی ترکیب منچستریونایتد در بازی برابر دورتموند...

سایت یونایتد فنز- برای شما ترکیب منچستریونایتد برابر دورتموند را تحلیل و بررسی می کند.
دروازه بان: مورینیو در این پست ۳ گزینه اصلی دارد، اما با وجود دیوید دخیا آماده، سراغ گزینه دیگری نخواهد رفت اما احتمالا رومرو هم دقایقی جایگزین دخیا خواهد بود تا مورینیو هر دو دروازه بان سطح بالای تیمش را آزمایش کند.

مدافعین میانی: بار ها اعلام شده که مورینیو قصد دارد تا زوج جونز و بایلی را به عنوان زوج اصلی دفاع برگزیند و گزینه های دوم اسمالینگ و تانزبه خواهند بود البته احتمال بازی کردن بلیند در این پست هم کم نیست.

مدافعین کناری: احتمالا در این بازی همچون بازی با ویگان، آقای خاص از زوج جوان خود، شاو(چپ) و منساح(راست) استفاده خواهد کرد و بلیند، روخو و والنسیا هم گزینه های بعدی هستند.

هافبک میانی و دفاعی: احتمالا باز هم زوج هررا و کریک، کمربند میانی تیم آقای مورینیو خواهند بود و جایگزینان آنها مکنیر(دفاعی) و پریرا(میانی) خواهند بود.

هافبک هجومی: این پست هم احتمالا به خوان ماتا سپرده خواهد شد تا مورینیو بتواند بهتر او را زیر نظر بگیرد. وین رونی گزینه دوم در این پست خواهد بود تا آقای مورینیو بهترین پست برای بازی کاپیتان منچستریونایتد را پیدا کند.
وینگر ها: گزینه اول ژوزه برای این پست مخیتاریان است تا بتواند خود را در این پست به اثبات برساند. در سمت چپ هم عدنان خواهد بود تا ژوزه بتواند او را بهتر با ممفیس مقایسه کند. با توجه به عملکرد خوب لینگارد برابر ویگان، میتواند جایگزین مناسبی برای هنریک باشد؛ در سمت چپ هم احتمالا ممفیس دیپای گزینه تعویضی خواهد بود. لازم به ذکر است که اشلی یانگ هم ممکن است نظر آقای ژوزه مورینیو را جلب کند تا گزینه دوم در سمت راست یا چپ باشد.
مهاجم هدف: بدون شک ویل کین می تواند گزینه مناسب باشد تا زوج او با خوان ماتا توسط ژوزه بررسی شوند؛ همچنین دقیق ترین مهاجم لیگ برتر(راشفورد) هم می تواند شانس بازی پیدا کند تا با توجه به ترافیک منچستریونایتد در این فصل، او هم خودی نشان دهد. PicsArt_07-21-10.24.49

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x