خانه / هیچکدام / بررسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل منچستر سیتی

بررسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل منچستر سیتی

ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل منچستر سیتی…

یونایتد فنز- بررسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل منچستر سیتی را برای شما آماده کردیم.

این بازی فردا(شنبه ۲۰ شهریور)  ساعت ۱۶ به وقت تهران برگزار خواهد شد.

بررسی ترکیب:

دروازه بان: بدون شک داوید دخیا در این بازی درون دروازه خواهد بود ، مگر اینکه مشکل خاصی داشته باشد که در این صورت رومرو هم برای دروازه بانی در این بازی آماده نخواهد بود.

مدافعین میانی:زوج  اریک بایلی و دلی بلیند کاملا برای دفاع وسط آماده خواهند بود و مورینیو برای اثبات نتیجه باز هم میتواند بعد از زدن گل اسمالینگ را به میدان بفرستد.

مدافعین کناری: لوک شاو برای این بازی مشکلی نخواهد داشت و در تمرینات حضور داشته. آنتونیو والنسیا هم وضعیتی ۵۰،۵۰ خواهد داشت، و در صورت بازی نکردن او دارمیان، منساح و حتی صادق الفیتوری میتوانند جای او را در دربی فردا پر کنند.

خط هافبک میانی: به گفته منابع مختلف در این بازی هم مشابه بازی های گذشته، زوج فلینی و پوگبا در هافبک میانی و دفاعی خواهند بود.

هافبک هجومی: وین رونی در این بازی هم میتواند در این پست باشد، او در بازی های قبلی آمار خوبی در این پست داشت.

وینگر ها: در سمت راست و چپ لینگارد و راشفورد با توجه به قدرت سر زنی بالا و نفوذ های سرعتی میتوانند به کار تیم بیایند. البته ممکن است در این بازی ژوزه برای استفاده از سانتر کردن روی سر مهاجمین از مخیتاریان و مارسیال استفاده کند.

مهاجم میانی: زلاتان ایبراهیموویچ بدونی شک بهترین گزینه آقای خاص در این پست است و بدون هیچ مشکلی میتواند در دربی حضور داشته باشد. picsart_09-09-04-14-04

تبلیغات

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پول تفاوت را رقم‌ می زند

مورینیو درباره جو حاکم بر فوتبال امروز توضیحاتی را ارائه داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *