خانه / هیچکدام / بررسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل منچستر سیتی

بررسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل منچستر سیتی

ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل منچستر سیتی…

یونایتد فنز- بررسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل منچستر سیتی را برای شما آماده کردیم.

این بازی فردا(شنبه ۲۰ شهریور)  ساعت ۱۶ به وقت تهران برگزار خواهد شد.

بررسی ترکیب:

دروازه بان: بدون شک داوید دخیا در این بازی درون دروازه خواهد بود ، مگر اینکه مشکل خاصی داشته باشد که در این صورت رومرو هم برای دروازه بانی در این بازی آماده نخواهد بود.

مدافعین میانی:زوج  اریک بایلی و دلی بلیند کاملا برای دفاع وسط آماده خواهند بود و مورینیو برای اثبات نتیجه باز هم میتواند بعد از زدن گل اسمالینگ را به میدان بفرستد.

مدافعین کناری: لوک شاو برای این بازی مشکلی نخواهد داشت و در تمرینات حضور داشته. آنتونیو والنسیا هم وضعیتی ۵۰،۵۰ خواهد داشت، و در صورت بازی نکردن او دارمیان، منساح و حتی صادق الفیتوری میتوانند جای او را در دربی فردا پر کنند.

خط هافبک میانی: به گفته منابع مختلف در این بازی هم مشابه بازی های گذشته، زوج فلینی و پوگبا در هافبک میانی و دفاعی خواهند بود.

هافبک هجومی: وین رونی در این بازی هم میتواند در این پست باشد، او در بازی های قبلی آمار خوبی در این پست داشت.

وینگر ها: در سمت راست و چپ لینگارد و راشفورد با توجه به قدرت سر زنی بالا و نفوذ های سرعتی میتوانند به کار تیم بیایند. البته ممکن است در این بازی ژوزه برای استفاده از سانتر کردن روی سر مهاجمین از مخیتاریان و مارسیال استفاده کند.

مهاجم میانی: زلاتان ایبراهیموویچ بدونی شک بهترین گزینه آقای خاص در این پست است و بدون هیچ مشکلی میتواند در دربی حضور داشته باشد. picsart_09-09-04-14-04

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *