خانه / هیچکدام / بررسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد در دربی پیش فصل

بررسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد در دربی پیش فصل

بررسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد در دربی پیش فصل…

سایت یونایتد فنز- ترکیب احتمالی منچستریونایتد در دربی پیش فصل را مورد بررسی قرار داده.

دروازه بان: احتمالا آقای خاص از سم جانستون استفاده خواهد کرد تا ضعف های تیمش با او را ببشتر مورد بررسی قرار دهد. دیوید دخیا هم در این بازی شانس بالایی دارد ، زیرا دربی منچستر، حتی به صورت دوستانه هم اهمیت بالایی دارد. سرخیو رومرو با عملکرد ضعیفش در بازی قبل، کار خود را سخت تر از همیشه کرده و باز هم باید برای جایگاهش بجنگد.

مدافعین وسط: اریک بایلی در بازی هایش برای منچستریونایتد بسیار موفق و قوی ظاهر شده و ممکن است او هم در دربی پیش فصل باز هم جایگاه مطمئنی در تیم اصلی داشته باشد. احتمالا زوج او اکسل تانزبه خواهد بود و یا ممکن است آقای مورینیو از بلیند یا جونز در کنار بایلی استفاده کند تا مدافعین میانی تیمش به هماهنگی بیشتری برسند.

مدافعین کناری: والنسیا در بازی گذشته در دفاع ضعیف ظاهر شد تا شاید آقای خاص مجبور به استفاده از منساح و یا خرید بازیکنی همچون فابینیو برای فصل آینده باشد؛ اما در این بازی باز هم از منساح یا والنسیا استفاده خواهد کرد تا به تدریج ضعف آنها را برطرف سازد. در دفاع چپ باز هم لوک شاو گزینه اول ژوزه خواهد بود زیرا او در دو بازی قبلی خود عملکرد بسیار خوبی داشته اما ممکن است آقای مورینیو برای خسته نکردن لوک و یا پیدا کردن ضعف های بازیکنان دیگر در این پست، از گزینه های دیگر استفاده کند.

هافبک های وسط: کمربند میانی تیم ژوزه تا شروع فصل مشخص نیست اما انتظار می رود که از یکی از گزینه هایش در هافبک دفاعی در کنار هررا استفاده کند. آندرس پریرا هم در هافبک میانی می تواند نقش موثری داشته باشد.

هافبک هجومی: ماتا با عملکرد خوبش در بازی های گذشته، نشان داد که هنگام بازی می تواند موقعیت مناسب برای گلزنی را فراهم کند، اما امثال رونی ، هنریک و حتی ممفیس هم می توانند برای تیم آقای مورینیو در این بازی به عنوان پلی_میکر فعالیت کنند.

وینگر چپ: عدنان یانوزای می تواند در این پست برای تیم ژوزه بازی کند تا  نظر او را جلب کند. ممفیس دیپای هم وضعیت تقریبا مشابهی با او دارد، اما هر دو آنها بعد از شروع فصل باید با آنتونی مارسیال به رقابت جدی بپردازند.

وینگر راست: جسی لینگارد می تواند باز هم در این پست برای تیم مورینیو بازی کند اما هنریک هم می تواند با توجه به استفاده مورینیو از او در پست های مختلف، شانس بازی در پست وینگر راست را پیدا کند.

مهاجم اصلی: ویل کین و مارکوس راشفورد می توانند امیدوار باشند که با عملکرد ضعیف ممفیس در این پست، جایگاهی در ترکیب اصلی داشته باشند اما باز هم شانس راشفورد کمی بالا تر است.

PicsArt_07-24-08.27.14

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *