خانه / هیچکدام / بررسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد برابر ویگان

بررسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد برابر ویگان

بررسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد برابر ویگان…

سایت یونایتد فنز ، ترکیب احتمالی منچستریونایتد برابر ویگان را بررسی می کند.

این بازی ، شنبه شب خواهد بود و بازی بسیار مهمی برای مورینیو می باشد زیرا اولین بازی تیم تحت هدایت او خواهد بود.

دروازه بان: احتمالا مورینیو در این بازی به دخیا استراحت خواهد داد تا سرخیو رومرو و سم جانستون را محک بزند ، بعد از درخشش رومرو در مسابقات کوپا آمریکا، احتمالا او در این بازی ترجیح داده خواهد شد.

دفاع میانی: در این پست احتمالا زوج اسمالینگ و بایلی در زمین حضور خواهند داشت ، اما احتمالا اکسل تانزبه نیز در این بازی استفاده خواهد شد تا مورینیو او را محک بزند، البته احتمال بازی فیل جونز در صورت آمادگی نیز محتمل است.

دفاع کناری: این پست برای تیم های مورینیو بسیار مهم است، زیرا او از مدافعان کناری، همزمان دفاع و ضد حمله را می خواهد ، پس در این پست هم مورینیو جوان ها را مورد آزمایش قرار می دهد. احتمالا منساح در راست و شاو یا جکسون هم در چپ خواهد بود، در صورت آمادگی دارمیان و والنسیا، بعد از مسابقات ملی، ممکن است از آنها نیز استفاده شود.

هافبک دفاعی/ میانی: بسیاری از سایت ها، تایید کردند که زوج هررا و کریک، در این بازی قلب هافبک را پوشش خواهند داد، زیرا دیگر هافبک ها بعد از مسابقات ملی ، احتیاج به ریکاوری خواهند داشت.

وینگر ها: وینگر ها در این بازی بسیار تعیین کننده خواهند بود، بعد از این که سایت منچستر ایونینگ نیوز تایید کرد که مخیتاریان در این بازی وینگر نخواهد بود و خستگی مارسیال بعد از مسابقات یورو ۲۰۱۶ ، ممفیس دیپای، لینگارد و اشلی یانگ ، این بازی برای جایگاهشان خواهند جنگید، همچنین عدنان یانوزای نیز در صورت آمادگی می تواند بازی کند، که این بازی برای او نیز تعیین کننده می باشد. بنا بر این اشلی یانگ ممکن است سمت چپ یا راست بازی کند، به غیر از او ممفیس ممکن است چپ و لینگارد یا یانوزای در سمت راست باشند.

هافبک هجومی: این پست جزو معدود پست هایی می باشد که مورینیو از بازیکنان متنوع در آن استفاده می کند، در چلسی بازیکن اصلی او در این پست اسکار بود ، اما از ویلیان و فابرگاس نیز برای هجومی کردن یا بالا بردن تاکتیک استفاده می کرد. در این بازی احتمالا مخیتاریان در این پست خواهد بود، اما مورینیو ممکن است در این بازی از بازیکنانی همچون ماتا یا پریرا استفاده کند.

مهاجم: بدون شک مورینیو در این بازی زلاتان را خسته نخواهد کرد و در این پست هم جوانانی همچون ویلسون یا راشفورد برای تثبیت خود به مورینیو خواهند جنگید.

PicsArt_07-12-06.20.02

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *