سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / بررسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد برابر بورنموث

بررسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد برابر بورنموث

سایت یونایتد فنز برای شما ترکیب احتمالی  اولین بازی آقای خاص در لیگ برتر برای منچستریونایتد را برای شما مورد بررسی قرار داده…

یونایتد فنز- جدال منچستریونایتد برابر بورنموث اولین دیدار آقای خاص در لیگ برتر در سمت سرمربی منچستریونایتد است.

دروازه بان: در این بازی با وجود دیوید دخیا او گزینه اول مورینیو در این بازی میباشد.

مدافعین میانی: در این بازی در نبود کریس اسمالینگ، دلی بلیند جای او را در کنار اریک بایلی پر خواهد کرد و این بهترین انتخاب برای ژوزه در نبود اسمالینگ می باشد.

مدافعین کناری: در دفاع های کناری لوک شاو و آنتونیو والنسیا خود را به ژوزه اثبات کردند و در صورت عدم مصدومیت می توانند این فصل برای رقبا بسیار خطرناک خواهد بود.

هافبک میانی و هجومی:  در این بازی آقای مورینیو می تواند از زوج قدرتمند فلینی در کنار اشنایدرلین استفاده کند. و البته هررا و کریک هن در صورت آمادگی میتوانند جایگزین شوند. همچنین از بازی بعد پوگبا هم به جمع این رقبا اضافه خواهند شد.

هافبک هجومی: بدون شک وین رونی، کاپیتان منچستریونایتد بهترین گزینه در این پست می باشد؛ اما امکان به بازی آمدن خوان ماتا ی خلاق در اواخر بازی وجود دارد.

وینگر ها: با وجود آمادگی لینگارد او می تواند سمت راست را بر عهده بگیرد و مارسیال هم میتواند در سمت چپ باشد و در صورت آمادگی او ، منچستر آقای خاص می تواند در ضد حمله ها خطرناک ار ظاهر شود.

مهاجم نوک: زلاتان ایبراهیموویچ در بازی های قبلی آمادگی خود را کاملا اثبات کرد و نشان داد که می تواند مهره اصلی ژوزه در خط حمله باشد.

982d47b2c051d6cd2ec8e828575ba5fd

درباره ی امیر محمد جمالی

امیر محمد جمالی
سلام ، من امیرمحمد جمالی هستم. دو سال نویسنده وبلاگ های بازی رایانه بودم ، دو ساله که تو حیطه ورزشی فعالیت میکنم. من به مجموعه یونایتد فنز اومدم تا به شما هواداران منچستریونایتد خدمت کنم... با تشکر

جعبه "همچنین ببینید"

کنفرانس مطبوعاتی مورینیو قبل از فینال جام حذفی

آخرین وضیعت تیم از زبان مورینیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *