بررسی ترکیب احتمالی منچستریونایتد مقابل سوسیه داد

شیاطین سرخ در دور برگشت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا به مصاف سوسیه داد خواهند رفت.

یونایتد فنز – شاگردان اوله گونار سولشر در بازی رفت به پیروزی ۴-۰ دست یافتند و باید بدون دردسر به مرحله بعد صعود کنند، بنابراین در خانه خود کار سختی نخواهند داشت.

با این حساب، Sports Mole چینش احتمالی ترکیب یونایتد را برای بازی برگشت بررسی می کند:

ادینسون کاوانی و دونی فن د بیک هر دو انتظار داشتند در این هفته دقایقی به میدان بروند، اما آنها در دو مسابقه اخیر یونایتد به دلیل مصدومیت عضلانی غایب بوده اند و همچنین توسط سولشر از این بازی کنار گذاشته شدند.

در حالی که کاوانی در دسترس نیست و آنتونی مارسیال در تلاش برای رسیدن به فرم گذشته خود است، اوله می تواند میسون گرینوود را در راس خط حمله یونایتد قرار دهد.

اوله تأیید کرده است که دیالو و شورتایر برای دیدار امروز در لیست تیم خواهند بود، اما هیچ یک از این بازیکنان جوان نمی توانند اولین شروع خود را برای باشگاه انجام دهند، بنابراین جیمز و رشفورد پس از گلزنی مقابل نیوکاسل، در این دیدار نیز کار را از ابتدا آغاز خواهند کرد.

با دوری پل پوگبا و عدم اطمینان از اماده بودن اسکات مک تامینی، فرد و نمانیا ماتیچ با وجود حضور ۹۰ دقیقه ای در دیدار گذشته احتمالاً هر دو بازیکن خط هافبک سولشر را تشکیل خواهند داد.

اوله به استفاده از برندون ویلیامز در دفاع راست بعد از نمایش فوق العاده اش مقابل واتفورد در جام حذفی اشاره کرده است، بنابراین بازیکن انگلیسی می تواند به جای آرون ون بیساکا کار را آغاز کند، در حالی که الکس تلس نیز برای بازی برگشت لوک شاو را نیمکت نشین خواهد کرد.

انتظار می رودهری مگوایر که تمام بازی های یونایتد در فصل جاری را از ابتدا اغاز کرده به همراه لیندلوف استراحت کنند، اکسل توانزبه و اریک بایی احتمالاً جلوتر از دین هندرسون قلب خط دفاعی را تشکیل خواهند داد.

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

ترکیب احتمالی منچستر یونایتد مقابل لیورپول؛ پیش به سوی شکست رقیب سنتی

شیاطین سرخ فردا شب در یک دیدار حساس به مصاف لیورپول خواهند رفت.

۳ دیدگاه

  1. خط حمله جیمز دیالو ماتا گریینوود بقیه ترکیب مشکلی نداره

  2. هندرسون توانزبه لیندلوف تلس ویلیامز فرد ماتیچ ماتا دیالو جیمز گرینوود

  3. جیمز مارسیال دیالوون د بیک ماتیچ ماتاویلیامز توانزبه بایلی تلس هندرسوننیمه دوم رشفورد، مک تومینی، شوتییر و لیندلوف بیان تو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =