برباتوف: منچستر به یک دفاع وسط و راست نیاز دارد؛ یونایتد باید برای قهرمانی در لیگ بجنگد
برباتوف: منچستر به یک دفاع وسط و راست نیاز دارد؛ یونایتد باید برای قهرمانی در لیگ بجنگد

برباتوف: منچستر به یک دفاع وسط و راست نیاز دارد؛ یونایتد باید برای قهرمانی در لیگ بجنگد

یونایتد فنز – دیمیتار برباتوف در جدیدترین مصاحبه ی خود با Betfair، در مورد شرایط منچستریونایتد توضیحات مفصلی را ارائه کرده است.

 

نیاز مبرم به دفاع وسط و راست:

آنها به یک دفاع وسط و شاید دفاع راست نیاز دارند چون ون بیساکا تنها گزینه آنها در این پست است. به نظر می رسد سانچز به طور دائمی در اینتر ماندگار باشد. این اتفاق شرایط را برای انتقال سانچو از دورتموند به منچستریونایتد فراهم می کند.

 

جذب فرناندز باعث تغییر روحیه ی تیم شد:

 جذب برونو فرناندز تیم را به تحرک وا داشت. وقتی او به تیم اضافه شد روحیه تیم تغییر کرد. برونو به خوبی با تیم هماهنگ شده و هر چهار مدافع را به مهاجمان متصل می کند. برونو بازیکن بسیار خوبی بوده چون معمولا یک بازیکن چنین تغییری ایجاد نمی کند. یونایتد باید این سطح از ثبات و پایداری را حفظ کند. برونو بازیکن بسیار خوبی بوده چون معمولا یک بازیکن چنین تغییری ایجاد نمی کند. یونایتد باید این سطح از ثبات و پایداری را حفظ کند.

 

خوشحالی برای تیم اوله:

پس از آنکه آنها به هدف خود که صعود به لیگ قهرمانان بود، رسیدند برای تمام بازیکنان تیم خوشحال بودم. آنها لایق این اتفاق بودند. باید لستر را شکست می دادند که این کار را کردند. برای اوله و تیم خوشحالم. این دستاورد برای همه و خود باشگاه بزرگ و مهم خواهد بود.

 

همه افرادی هستند که مشکوک شوند ولی اکثر مردم می‌دانند سرمربی ها برای ساختن تیم مد نظرشان به زمان نیاز دارند. البته که در این راه موانعی هم وجود دارد اما در آینده شرایط می تواند تغییر کرده و بهتر شود که اوله این را نشان داده است.

به ثبات رسیدن منچستر توسط سولشر:

اکنون با صعود به لیگ قهرمانان کار سخت تر خواهد بود وفصل هم بعد مشابه فصول سابق وقتی ببازید مورد هجمه و انتقاد قرار خواهید گرفت اما اکنون باید از کاری که اوله کرده راضی باشیم. فکر میکنم بازیکنان سرمربی را دوست دارند و سند این مدعا نحوه بازی آنهاست.

 

او منچستر را به ثباتی رسانده که چند فصل بود از نبود آن رنج می بردند. بازیکنان باهوش و استوار بودند و نتایج خوبی هم گرفتند. حالا می توانید بازیکنان مختلف را خریداری کنید چون هر بازیکنی خواهان بازی در لیگ قهرمانان است و اوله نشان داده که چه مربی خوبی است.

 

منچستر باید برای قهرمانی در لیگ بجنگد:

به طور کلی نظرم این است که یونایتد باید برای قهرمانی در لیگ بجنگد، حتی وقتی در دوران سختی قرار دارد. چند سال اخیر برای یونایتد سخت بوده اما این حقیقت همچنان پابرجاست که یونایتد باید برای فتح قهرمانی لیگ برتر تلاش کند و بجنگد.

 

هر فصل متفاوت بوده و پستی و بلندی های خودش را دارد و تیم هایی که شما انتظار دارید همیشه با عملکرد خوب فصل را به اتمام نمی رسانند اما درباره یونایتد شما همیشه توقع دارید تا نامزد قهرمانی باشند، خصوصا اگر خرید های جدیدی انجام دهند. منچستر باید برای رقابت با لیورپول و منچستر سیتی در فصل بعد تقویت شود اما آنها می توانند فاتح لیگ برتر شوند.

 

داستان بامزه ی کلوپ و فرگی:

داستان بیدار کردن سر الکس فرگوسن توسط او بسیار بامزه است. شجاعت زیادی داشته است! تصور کنید قضیه از چه قرار بوده: پسر بسیار عزیزم (با کنایه) خسته نباشی ولی الان چه وقت زنگ زدن است؟

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

فردیناند از لینگارد می خواهد منچستریونایتد را ترک کند

ریو فردیناند، بازیکن اسبق منچستریونایتد می گوید وقت آن است که جسی لینگارد از این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − پنج =