برباتوف: مارسیال باید به شور و اشتیاق کاوانی نگاه کند؛ امیدوارم عملکرد بدش موقتی باشد

مصاحبه دیمیتری برباتوف، بازیکن سابق منچستریونایتد، را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – برباتوف در مورد عملکرد مارسیال و کاوانی گفت:

آنتونی مارسیال دو یا سه موقعیت خوب گلزنی را مقابل پی اس جی از دست داد، او باید سطح خود را را بالا ببرد. نه فقط او،  بلکه کل تیم باید این کار را انجام دهند. مارسیال باید در بازی های بسیار مهم بیشتر بدرخشد.

من از عملکرد ادینسون سورپرایز شده ام، او ۳۳ ساله است اما مانند یک بازیکن ۲۵ ساله در زمین می دود، برای تصاحب توپ می جنگد و فضا می سازد. شور و اشتیاق کاوانی همچنان پابرجاست و این چیزی است که مارسیال باید به آن نگاه کند و بر اساسش پیشرفت کند. او باید دفاع را له کند و هر لحظه زهر خود را بریزد.

بازیکن سال های نه چندان دور شیاطین سرخ ادامه داد:

امیدوارم این عملکرد او موقتی باشد، چرا که من آنتونی را به عنوان یک بازیکن و بعنوان یک انسان دوست دارم، امیدوارم بتواند ادامه دهد و بهبود پیدا کند. می توانم این را بگویم که سولشر او را بسیار دوست دارد، این از مقدار زمان بازی ای که به مارسیال می رسد مشخص است.

افراد نمونه ای اطراف او وجود دارند، آنتونی تنها نیاز دارد که به اطراف خود نگاه کند و سوال بپرسد، به همین سادگی است. مارسیال باید در زمین تمرین بماند و بر روی چیز هایی که در بازی وی فقدان شان وجود دارد کار کند.

امیدوارم پس از هر بازی او از اوله مشورت بخواهد، همچنین می تواند از وجود کاوانی استفاده کند، هر دوی آنها در لیگ فرانسه بازی کرده اند پس یکدیگر را خواهند شناخت.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 18 =