برباتوف از خاطرات رویارویی خود با لیورپول میگوید
برباتوف از خاطرات رویارویی خود با لیورپول میگوید

برباتوف از خاطرات رویارویی خود با لیورپول میگوید

یونایتد فنز – دیمیتار برباتوف، مهاجم سال های نچندان دور منچستر یونایتد از وضعیت کنونی یونایتد صحبت میکند.

 

برباتوف در این باره گفت:

من سعی میکنم که خوشبین بمانم اما نتیجه گرفتن برای یونایتد خیلی سخت میشود اگر آنها به همان شیوه ای که مقابل نیوکسل بازی کردند،بازی کنند. آن بازی احتمالا بدترین بازی ای بوده است که از آنها شاهد بوده ام،صادقانه بگویم این دردناک بود.

 

اگر شما به ریتم و روش بازی یونایتد نگاه کنید،به عنوان یک بازیکن عصبانی خواهید بود و به بازیهایی که انجام داده اید نگاه میکنید و احساس خوبی نخواهید داشت،اما حالا به این نیاز دارند که خود را به چالش بکشند و این امتحان بزرگ راه خوبی ست برایشان تا آنرا انجام بدهند. 

 

ثبت هتریک مقابل قرمزها(لیورپول) یک خاطره ی خاص است.این یکی از بهترین لحظاتی بود که هواداران همیشه از من بخاطر می آورند. لحظاتی همچون آن موقعی ارزشمند تر جلوه میکنند که مقابل تیمهای این چنینی رقم می خورد.

 

 

مهاجم سالهای نچندان دور منچستریونایتد در پایان افزود:

گری نویل همیشه برای بازیها مقابل لیورپول در بالاترین حد [آمادگی] خود بود، او همیشه در این بازی غرور آمیز بازی میکرد ،ما دو یا سه دقیقه سکوت میکردیم و ذهن خود را آزاد میکردیم و بعد سرشار از انرژی بودیم و او [نویل] فریاد میزد:یالا بچه ها،بریم نابودشون کنیم!

 

وقتی در زمین هستید و گری نویل را میبینید که بی مهابا می دود،اسکولزی که خط هافبک را در دست دارد و رونی که مثل یک دیوانه دوندگی میکند ، این یک اشتیاق و تهییج مضاعف است، به خودت میگویی 'توی لعنتی هم باید مثل آنها باشی وگرنه در دردسر قرار میگیری.

درباره ی MehrzadMz

مطلب پیشنهادی

من می خواهم در اینجا تاریخ ساز شوم!

در آستانه ی فینال کوپا آمریکا فرد در مصاحبه ای درباره ی بازی برای یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هجده =