بحث هفته: تقویت کدام ناحیه در ژانویه ضروری تر است؟
بحث هفته: تقویت کدام ناحیه در ژانویه ضروری تر است؟

بحث هفته: تقویت کدام ناحیه در ژانویه ضروری تر است؟

یونایتد فنز – منچستریونایتد با اوله گنار سولشر در حال وارد شدن به مسیری جدید و متفاوت است. مربی نروژی در این تابستان بسیاری از بازیکنان را به فروش رساند اما از آن طرف مدیریت منچستر از جذب بیش از سه بازیکن خودداری کرد؛ هر چند آنها تا دقیقه ی آخر در تلاش بودند تا بازیکن جدیدی به لیست منچستر اضافه کنند اما در این راه ناموفق بودند.

 

با این حال در حال نزدیک شدن به پنجره ی زمستانی هستیم و اوله گنار سولشر احتمال جذب بازیکن در این پنجره را رد نکرده است. اما با توجه به محدود بودن وقت و همچنین بازیکن مناسب، شیاطین سرخ نمی توانند بازیکنان زیادی را جذب کنند.

 

دروازه بان: یکی از پستهایی که تقویت آن اصلا ضروری به نظر نمی رسد. شیاطین سرخ در این پست، دیوید دخیا، سرخیو رومرو و لی گرانت را در اختیار دارند. همچنین کاسترو پریرا، دین هندرسون و کیران اوهارا از این تیم در تیمهای هارتز، شفیلد و بورتون آلبیون حضور دارند.

 

مدافعان وسط: منچستریونایتد در این تابستان رکورد نقل و انتقالات برای یک مدافع میانی را جا به جا کرد و هری مگوایر را با ۸۰ میلیون پوند از لستر سیتی جذب کرد. به جز این غول انگلیسی، منچستریونایتد در این پست ویکتور لیندلوف، مارکوس روخو، فیل جونز و اکسل توانزبه را در اختیار دارد. با این حال زوج مگوایر در منچستریونایتد مطمئن عمل نکرده و گاها پیروزی بخاطر اشتباه آنها از دست رفته است.

بک راست: یکی دیگر از مناطقی که یونایتد در تابستان ژانویه تقویت کرد. آرون ون بیساکا که با عملکرد خوب خود منقدان خود را ساکت کرده، از کریستال پالاس و در ازای ۴۵ میلیون پوند خریداری شد. دیوگو دالوت استعداد پرتغالی نیز بک آپ ون بیساکا به شمار می رود و حتی در صورت لزوم می توان از اشلی یانگ یا اکسل توانزبه در این پست استفاده کرد. همچنین منچستریونایتد فوسو منساه، که در حال حاضر با مصدومیت دست و پنجه نرم می کند را در تیم خود می بیند.

 

بک چپ: یکی از پستهایی که تقویت آن در ژانویه یا تابستان ۲۰۲۰ ضروری به شمار می رود. لوک شاو نتوانسته در این سالها که در یونایتد حضور دارد عملکرد باثباتی از خود نشان دهد و آمار مصدومیت های او نشان دهنده ی فاجعه است. در زمان غیبت شاو، این اشلی یانگ است که در این پست به میدان می رود. برندون ویلیامز نیز بازیکن جدیدی است که اوله گنار سولشر از آکادمی به تیم اصلی اضافه کرده است؛ بازیکنی که به تازگی قراردادش تمدید شد.

 

هافبک تدافعی: نمانیا ماتیچ یکی از بازیکنانی است که نتوانسته خواسته های سولشر را برآورده کند و اگر مصدومیت پل پوگبا و همچنین کمبود بازیکن نبود، زمان بازی او به شدت کاهش پیدا می کرد. جیمز گارنر دیگر هافبک مدافعی است که منچستر در اختیار دارد اما از دید سولشر او هنوز آماده ی بازی در تیم اصلی به عنوان یک بازیکن ثابت نیست. به جز ماتیچ و گارنر منچستر هیچ هافبک تدافعی تخصصی دیگری ندارد و ممکن است مربی نروژی در ژانویه نیم نگاهی به تقویت این پست حساس داشته باشد.

 

هافبک میانی: بعد از جدایی مروان فلینی و آندر هررا همگان انتظار داشتند منچستریونایتد در تابستانی که گذشت، جای خالی این بازیکنان را پر کنند؛ اما در یک اقدام عجیب مسئولان این تیم این پست را تقویت نکردند. پل پوگبا، اسکات مک تومینای و فرد رودریگز گزینه های محدود شیاطین سرخ در این منطقه از زمین به شمار می روند.

هافبک هجومی: منچستریونایتد در این تابستان علاقه مند به تقویت این پست بود اما در نهایت با بازیکنی به توافق نرسید. از برونو فرناندز، پائولو دیبالا، جیمز مدیسون و کریستین اریکسن به عنوان گزینه های احتمالی یونایتد نام برده می شد. آندریاس پریرا، خوان ماتا، آنخل گومز و جسی لینگارد بازیکنانی هستند که سولشر در اختیار دارد.

 

وینگر راست: یکی از مشکلات منچستریونایتد در ده سال اخیر عدم تقویت این پست می باشد. با این حال با توجه به جذب دنیل جیمز از سوانسی، منچستر توانسته بخش عظیمی از ضعف خود در این منطقه را پوشش دهد. هر چند به دلیل مصدومیت متوالی بازیکنان یونایتد، دنیل جیمز در وینگر چپ نیز دیده شده است. به جز جیمز، تنها تاهیت چانگ یک وینگر راست تخصصی به شمار می رود؛ با این حال سولشر به دلیل کمبود بازیکن در این پست از پریرا، ماتا و لینگارد نیز استفاده کرده است.

 

وینگر چپ: یکی از پستهایی که بعید به نظر می رسد سولشر علاقه ای به تقویت آن داشته باشد. مارکوس رشفورد از آیندگان باشگاه به شمار می رود و مرد نروژی نمی خواهد با جذب یک رقیب کار را برای او سخت کند. به جز رشفورد، آنتونی مارسیال و دنیل جیمز توانایی بازی در این منطقه از زمین را دارند.

 

مهاجم نوک: منچستریونایتد در ساعات پایانی نقل و انتقالات روملو لوکاکو را به فروش رساند و هیچ بازیکنی به عنوان جانشین این مهاجم بلژیکی، خریداری نشد. از این رو منچستریونایتد در این پست تنها مارکوس رشفورد، آنتونی مارسیال و میسون گرینوود را در اختیار دارد. همچنین آمار گلزنی آنها در این فصل به شدت پایین آمده است.

 

حال، به نظر شما تقویت کدام ناحیه در ژانویه ضروری تر است؟ در نظرسنجی شرکت کنید و نظر خود را برای ما ارسال فرمایید.

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

ورودی ها و خروجی های منچستریونایتد در تابستان ۲۰20 از دید نویسندگان یونایتد فنز

ورودی ها و خروجی های منچستریونایتد در تابستان ۲۰۲۰ از دید نویسندگان یونایتد فنز

نویسندگان سایت یونایتد فنز به صورت جداگانه نظر خود را در ارتباط با نقل و انتقالات تابستانی منچستریونایتد بیان کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 2 =