با وجود عمکلرد نامطلوب، پریرا خود را در دل هوادران لاتزیو جا کرده است

آندریاس پریرا در حال سپری کردن وضعیت عجیبی در ایتالیاست.

یونایتد فنز – پریرا در این فصل سری آ تنها ۳۴۰ دقیقه به میدان رفته است. او تنها یک گل مقابل تورینو و یک پاس گل مقابل آتالانتا به نام خود به ثبت رسانده است. با چنین آماری خیلی سخت است باور کنیم پریرا محبوب کسی شده باشد!

با این حال این بازیکن برزیلی بیرون زمین عالی عمل می کند. او در شبکه های اجتماعی با هواداران لاتزیو گفتگو و تعامل دارد. این موضوع باعث شده تا بسیاری از هواداران این تیم، پریرا را وارد قلب های خود کنند. و همچنین امیدوارند بیشتر او را در زمین مسابقه ببینند.

با این حال سیمونه اینزاگی، سرمربی عقاب ها بازیکنان را بر اساس توانایی هایشان در زمین قرار می دهد نه فعالیت در اینستاگرام! Corriere dello Sport توضیح می دهد، پریرا واقعا با استایل بازی لاتزیو همخوانی ندارد. اینزاگی در تکاپو بوده تا نقشی را برایش انتخاب کند تا او عملکردی مطلوب ارائه دهد. البته مربی ایتالیایی تا به حال چندین بار در این خصوص تلاش کرده است.

در نتیجه، بسیار بعید به نظر می رسد، لاتزیو بند خرید دائمی پریرا که ۲۷ میلیون یورویی هزینه در بر خواهد داشت، فعال کند. مگر اینکه چیزی تغییر کند. هواداران لاتزیو نیز خواهان بهتر شدن اوضاع برای بازیکن ۲۵ ساله هستند. در غیر این صورت باید آماده ی بازگشت پریرا به اولدترافورد در تابستان باشیم.

۰

درباره ی سورنا شهرکی

وبسایتی برای هواداران منچستریونایتد| تاسیس: 27 دی 1392

مطلب پیشنهادی

نویل: ممکن است منچستریونایتد خواهان بازگشت لینگارد باشد!

گری نویل، اسطوره منچستریونایتد ادعا کرد که باشگاه سابق وی ممکن است قصد بازگرداندن جسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =