خانه / هیچکدام / با تایید مورینیو، اشنایدرلین در راه مرسی ساید

با تایید مورینیو، اشنایدرلین در راه مرسی ساید

همه ی منابع از انجام شدن انتقال اشنایدرلین به اورتون میگویند و مورینیو نیز احتمال انتقال او به اورتون را تایید کرد.

یونایتد فنز- این ملی پوش فرانسوی ۲۷ ساله در سال ۲۰۱۵ با ۲۵ میلیون پوند به تیم لوییز فن خال پیوست. به گزارش بی بی سی او طی ۴۸ ساعت آینده به اورتون خواهد پیوست.
او ۴۷ بازی برای منچستریونایتد انجام داده است ولی این فصل تنها ۸ بازی انجام داده است که ۳ بازی در لیگ جزیره بوده است. در حال حاضر اورتون در صدد انتقال قرضی مهاجم خود، نیاسه به هال سیتی است که البته توافقات شخصی هنوز حاصل نشده است. این بازیکن سنگالی در فبریه ی ۲۰۱۶ با مبلغ ۱۳٫۵ میلیون پوند از لوکوموتیو مسکو به اورتون پیوست ولی تنها ۷ بار برای تافی ها به میدان رفته است.
مورینیو پس از پیروزی دو بر صفر مقابل هال سیتی گفت:

مدیر باشگاه، وودوارد مرا با خبر کرده است که انجام این انتقال نزدیک است. به احتمال قریب به یقین مورگان به اورتون خواهد پیوست.

رونالدو کومان از باشگاه خواهش کرده است که در ژانویه خرید هایی داشته باشند و حذف آنها از جام حذفی در مقابل لسترسیتی هشداری بر این موضوع بوده است که آنها نیازمند خرید بازیکن هستند. آنها مهاجم ۱۹ ساله ی چارلتون، لوکمن را با ۱۱ میلیون پوند به خدمت گرفته اند.

morgan-memphis-750836

اگر اشنایدرلین که وست بروموویچ نیز قصد به خدمت گیری او را داشت، به گودیسون پارک برود، این بار دومی است که زیرنظر کومان بازی میکند، او دو سال در ساوتهمپتون زیر نظر او بازی میکرد.
کومان هنوز به یک بازیکن دیگر شیاطین سرخ نیز علاقه مند است، هم وطن خود ممفیس دیپای که یکی از بازیکنانی است که به احتمال زیاد الدترافورد را ترک خواهند کرد. با این حال، اورتون شاید باید به تیم هایی از خارج از انگلیس برای به خدمت گیری دیپای رقابت کند. دیپای در ماه می ۲۰۱۵ در ازای ۲۵ میلیون پوند از پی اس وی به منچستریونایتد پیوست.
مورگان اشنایدرلین برای هماهنگ کردن شخصیت و سبک بازی خود در الدترافورد دچار مشکل شده است. ولی او هنوز هم میتواند تکل بزند و در همه جای زمین حضور دارد. اگر در اوج باشد او یک هافبک میانی سازگار با لیگ جزیره است. اورتون در حال خرید بازیکنی است که همه میدانند در ساوتهمپتون بازی های خوبی به نمایش میگذاشت و خرید او ریسک به شمار نمیرود.

درباره ی علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

لوکاکو: منچستریونایتد بزرگترین باشگاه جهان است

روملو لوکاکو در رابطه با پیوستنش به یونایتد و رابطه اش با پوگبا و ژوزه …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *