بایی: لیگ اروپا اهمیت بسیار بالایی برایمان دارد؛ در حال حاضر شرایط بدنی خوبی دارم

مصاحبه ی مدافع شیاطین سرخ، اریک بایی، در آستانه ی بازی با لسترسیتی را می توانید در ادامه بخوانید.

یونایتد فنز – بایی در مورد بازی های پیش روی منچستر یونایتد گفت:

در موقعیت مناسبی قرار داریم و می‌خواهیم تمام مسابقات پیش رو را ببریم. میدانم روحیه انجام چنین کاری را داریم و اگر بتوانیم روحیه خود را حفظ کنیم و به خوبی تمرین کنیم، لیاقت تمام کردن لیگ در رتبه ای در خور شأن باشگاه را داریم.

ما آماده هستیم، میدانیم بازی های فراوانی را در جام حذفی و لیگ از سر گذرانده ایم و در حال حاضر لیگ اروپا برای تیم اهمیت بالایی دارد. برای مسابقه نهایی در لیگ اروپا آماده خواهیم شد. همچنان تمارین را به خوبی انجام میدهیم و تمرکز خود را حفظ میکنیم، باور دارم فصل را به خوبی به پایان می‌رسانیم.

وی پیرامون نگرش هم تیمی هایش اظهار داشت:

همه بازیکنان دوست دارند مدام پیشرفت کنند و این قضیه برای تک تک بازیکنان حائز اهمیت است. در واقع چنین چیزی نشان دهنده روحیه ماست. شما لازم دارید تا مدام پیشرفت کنید و پس از پایان یک مسابقه می بایست با حفظ روحیه و ذهنیت برد به استقبال بازی بعدی بروید، چنین نگرشی برای باشگاهی همچون منچستریونایتد ضروری و حیاتی است.

در بازی های تیم در حال حاضر می توانید اتحاد تمام بخش های مختلف تیم همچون مدافعان، هافبک ها و مهاجمان را به عنوان یک واحد ببینید. همه بازیکنان به تیم کمک میکنند، در واقع هنگامی که یکی از بازیکنان در فرم عالی خود نباشد تک تک بازیکنان به فکر کمک به آن بازیکن هستند.

بازیکن ساحل عاجی شیاطین سرخ سپس از مدافعان تیم صحبت کرد:

مدافعان تیم عالی عمل کرده اند. هری و ویکتور عملکرد بی‌نظیر و با ثباتی داشته اند. به شخصه برای من اینگونه بوده است که منتظر نوبت خود برای حضور در زمین هستم، و هنگامی که سرمربی چنین شانسی به من می‌دهد، همیشه سعی در پیشرفت و کمک به هم تیمی های خود دارم.

بایی در نهایت راجع به آمادگی خود برای بازی های پیش رو گفت:

در حال حاضر به خاطر روی فرم بودن شخص خودم بسیار خوشحال هستم، چون اهمیت بسزایی دارد. هنگامی که میخواهید بازی کنید، میبایست از شرایط بدنی مناسبی برخوردار باشید. در حال حاضر شرایط بدنی عالی دارم و بسیار قدرتمند هستم و آماده کمک کردن به تیم هستم.

امیدوارم بتوانم شرایط خود را حفظ کنم، در واقع از مصدومیت به دور و آماده کمک به تیم باشم.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 20 =