خانه / هیچکدام / بایلی از عملکرد دالی بلیند دفاع کرد

بایلی از عملکرد دالی بلیند دفاع کرد

بایلی: بهترین کسی که در کنار من بازی میکند دالی بلیند بوده است…

این تابستان یونایتد یک مدافع به اسم بایلی که عنوان بهترین بازیکن باشگاه در این ماه را کسب کرد را به خدمت گرفت و او کارش را زیر نظر مورینیو شروع کرد.
یونایتدفنز-به گزارش منچستر ایونینگ نیوز، بایلی معتقد است که رابطه خیلی خوبی با دالی بلیند در خط دفاع یونایتد دارد. این بازیکن ۲۲ ساله در این تابستان به شیاطین سرخ پیوست و در الترافورد شروع به بازی کرد که نتیجه ان شدن بهترین بازیکن باشگاه در ماه اگوست بود.
او فصل را با بازی کردن کنار دالی بلیند در وسط دفاع شروع کرد که همکاری این دو نفر دفاع خوبی در تیم ایجاد کرد. بایلی اذعان کرد که به کمک بلیند او میتواند توپ هارا برگرداند و موقعیت را از تیم حریف بگیرد. او گفت:

“من این را باید بگم که برای من اسان بود که از اول شروع کنم. باید از هم تیمی خودم تشکر کنم به خاطر برطرف کردن مشکلات تکنیکی که داشتم، خیلی خوب است که همچین کسی درکنار من بازی میکند. علاوه بر این من باید از همه هم تیمی های خود تشکر کنم به حاطر تمام چیزایی که به من اموختند. من امروز اینجا ایستاده ام تا از انان تشکر کنم به همراه جایزه بازیکن ماه منچستریونایتد که به من دادند.”

untitled

“دالی تجربه های زیادی در لیگ جزیره دارد و رابطه کار کردن ما دوتا بسیار سریع و خوب است. من فکر میکنم که این به خاطر قدرت سرمربی جدید است. او بین ما رابطه خوبی ایجاد کرده است. این خیلی برای مدافع مهم است که امیدوارم همین طور ادامه دار باشد.”

مورینیو گفت که بهترین بازیکن ما در بازی با من سیتی اریک بوده است . یک مدافع بسیار خوب که جلوی حملات تیم حریف را میگرفت.
مورینیو درباره وی گفت:

“ما میتوانیم درباره اریک بایلی صحبت کنیم کسی که برای ویارئال بازی میکرد و او بهترین باریکن ما در دربی نیز بود حتی بهترین بازیکن ماه نیز بود و از خود عملکرد فوق العاده ای نشان داد. او بسیاری از موقعیت های تیم حریف را خنثی میکند. پس شما هرگز نمیدانید که بازیکن چطور میخواهد بازی خود را اجرا کند مخصوصا وقتی شما انها را به خوبی نمیشناسید. و بعد از چند ماه بازی کردن خیلی زود است که برای عملکرد انها تصمیم گرفت و گفت که انها را به خوبی شناختیم.”

درباره ی حامد خاقانی

من حامد خاقانی، سابقه ی فعالیت در مجموعه ی یونایتد فنز رو دارم و 9 مرداد به سایت یونایتد فنز پیوستم

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *