خانه / هیچکدام / باکایو در تیررس آقای خاص

باکایو در تیررس آقای خاص

استعداد فرانسوی به منچستریونایتد لینک شده است.

یونایتد فنز- با نزدیک شدن به پایان زندگی حرفه ای کریک، جدایی احتمالی شواینی، عدم علاقه به اشنایدرلین و دانستن اینکه فلینی بدون آرنج خود غیر قابل استفاده است، یک هافبک جدید با ذهنیت دفاعی میتواند اولویت جدید یونایتد باشد.

Le10 Sport بهترین مورد را برای منچستریونایتد انتخاب کرده است، آنها گزارش کرده اند که ژوزه به تیموئه باکایوکو که به تازگی با موناکو قرارداد امضا کرده علاقه مند شده است. این هافبک دفاعی ۲۲ ساله, با وجود بازی های کمش در فصل پیش(تنها ۱۹ بازی) توانست در پیروزی ۳-۱ موناکو برابر پاریسن ژرمن در این فصل نامی برای خود دست و پا کند و باعث شده که استعداد یابان گذشته او را فراموش کنند.

savxq
با استناد به این مجله فرانسوی, جوزه مورینیو پرتغالی بیش از یک سال است که روند پیشرفت این ستاره جوان را دنبال میکند. این ماجرا از وقتی که جوزه به وجود او پی برد شروع شد و روابط خوبش با طرف لیگ یکی نیز در این امر دخیل بودند. او می تواند پاس ها را جمع و جور کند, تکل های محکم و موفق بزند و سریع توپ را پاس دهد. او نشانه هایی دارد که موفقیت در لیگ جزیره را برایش تضمین میکنند.

با توجه به این مطالب, تعدادی نیز پیش بینی میکنند که او فوتبالش را در موناکو ادامه خواهد داد و با توجه به انتقال های اخیر مثل “انگولو کانته” و “نمپلیز مندی” که به لیگ انگلستان انجام شد, انتقال باکایوکو نیز دور از ذهن نیست و رقم انتقالش نیز ۲۵ میلیون یورو تخمین زده شده است.

مترجم: محمد آذری پور

درباره ی سورنا شهرکی (مدیر)

سورنا شهرکی (مدیر)
تا ابد با شیاطین سرخ ❤️❤️ - GGMU - محبوب ترین بازیکن: اریک کانتونا ?

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *