بایی می تواند پیشنهادات قابل توجهی در تابستان داشته باشد

شایعات پیرامون تحولات خط دفاعی شیاطین سرخ در تابستان پیش رو همچنان داغ است.

یونایتد فنز – با وجود گزارش هایی که در انگلیس مبنی بر علاقه چند باشگاه از جمله رئال بتیس به بایی وجود دارد، بعید به نظر می رسد که او در تابستان امسال یونایتد را ترک کند.

این به گفته El Desmarque است که ادعا می کند جنبه مالی، انتقال بایی را برای تیم اسپانیایی از هر لحاظ مشکل می کند. مدافع ساحل عاجی در آخرین سال قرارداد خود با یونایتد قرار دارد و انتظار نمی رود قرارداد جدیدی در این تابستان با شیاطین سرخ منعقد کند.

ال دسمارک می گوید که بستن قرارداد با بایی در تابستان امسال برای بتیس بسیار پیچیده خواهد بود، آنها توضیح می دهند که اگر هر بازیکنی بخواهد در این تابستان به باشگاه اسپانیایی بپیوندد باید یا به صورت رایگان یا قرضی این کار را انجام دهد.

با وجود یک سال قراردادی که او با منچستریونایتد دارد، بعید است که بایی بازیکن مد نظر رئال بتیس باشد، با توجه به اینکه شیاطین سرخ مدافع خود را به صورت رایگان رها نخواهند کرد.

تنها شانس این است که آینده او تا تابستان همچنان نامشخص باقی بماند، اما مسئولان بتیس از قبل اعلام کرده اند که امسال شاهد تغییرات اندکی خواهند بود که این امر خود به خود امضای قرارداد با بایی را رد می کند.

۰

درباره ی سینا گیتی احمدی

United Till I Die

مطلب پیشنهادی

مقاله و آمار: هری مگوایر، یکی از برترین مدافعین اروپا

هری مگوایر از زمان ورود به منچستر یونایتد، بازیکن جدا ناپذیر ترکیب اصلی در لیگ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =