خانه / هیچکدام / فابینیو درباره پیشنهاد وسوسه انگیز منچستر یونایتد صحبت کرد

فابینیو درباره پیشنهاد وسوسه انگیز منچستر یونایتد صحبت کرد

فابینیو در برنامه Esporte Interativo در مورد پیشنهاد منچستر یونایتد صحبت کرد.

یونایتد فنز- برزیلی ها ترسی از صحبت کردن در برنامه های زنده تلویزیونی ندارند. هفته پیش بود که اندرسون تالیسکا در برنامه Globo Esporte وقتی که از او درباره علاقه سرمربی پرتغالی سوال شد پاسخ داد که تا آنجایی که به او ارتباط دارد، این انتقال امکانپذیر است. و دیروز فابینیو هم درباره این انتقال به چالش کشیده شد.

این بازیکن با برنامه Esporte Interativo مصاحبه کرد و از او در مورد پیوستنش به منچستر یونایتد در صورت رسیدن پیشنهاد سوال شد. فابینیو در پاسخ گفت این یک پیشنهاد وسوسه انگیز است، ولی در ابتدا باید با مدیر برنامه هایم و باشگاه موناکو برای گرفتن بهترین تصمیم صحبت کنم. بعد از این پاسخ مجری برنامه به او گفت که در حین پاسخ دادن چشمانش برق میزد و فابینیو هم فقط لبخد زد.

او مصمم بود تا هر آنچه که میتواند را در مورد مورینیو از فابینیو بپرسد. آنها حتی در مورد این که اگر سرمربی رئال مادرید را هم پیشنهاد کند از فابینیو سوال کردند. فابینیو پاسخ داد:

” در آن زمان تیم B رئال مادرید بسیار حرفه ای بازی میکرد و در نیمه دوم آن فصل بود که نخستین بازی حرفه ای من برای این تیم انجام شد. “

در روز پنجشنبه بود که گزارش ها از ایتالیا حاکی از ارائه پیشنهاد از سوی منچستر یونایتد برای ستاره موناکو بود و حتی گفته شده که توافقی ۴۰ میلیون یورویی نیز برای هفته آینده حاصل شده است. اما این انتقال داستان ساده ای نیست منابع مختلف هم گزارش دادند باشگاه به این هافبک برزیلی علاقه ای ندارد.

در نهایت باید منتظر بود تا دید کدام یک حقیقت را میگویند.

درباره ی محمد ناصر احمدی

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *