چهارشنبه , تیر ۲۷ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / باشگاه از پیوستن دنی رز به اولدترافورد مطمئن است

باشگاه از پیوستن دنی رز به اولدترافورد مطمئن است

رئیس اطمینان دارد با مبلغ ۵۰ میلیون پوند می توانند این بازیکن را در ژانویه یا تابستان به منچستر منتقل کند.

یونایتد فنز – یونایتد در تابستان نیز برای خروج وی از تاتنهام اقدام کرده بود اما او در حال گذراندن دوره ریکاوری طولانی مدت خود به سر می برد و همچنین پوچتینو تمایلی نداشت که دو مدافع را به طور همزمان از دست بدهد، در آن زمان کایل واکر نیز به منچستر سیتی پیوست. با این حال وضعیت دنی رز در تاتنهام از تابستان به بعد تا حدی متزلزل بوده است، او در مصاحبه با نشریه The Sun که در مورد شرایط و دست مزد از او سوال شده بود تایید کرد که بدلیل بی میل بودن به وضعیت سلسله مراتبی باشگاه قصد ترک آن را دارد.

وی چندین بار از ترکیب تیم کنار گذاشته شده است، مانند دربی شمال لندن در ماه گذشته، هر چند پوچتینو اظهار داشته که به هیچ وجه مشکلی با مدافع خود ندارد اما باشگاه بر آن است که پیشنهادات ارائه شده در مورد دنی رز را مورد بررسی قرار دهد. یونایتد بر این مساله تاکید دارد که رسیدن به توافق با دانیل لیوای (ریاست باشگاه) خیلی آسان نخواهد بود، او معامله گر بسیار سر سختیست.

در حال حاضر اشلی یانگ در جناح چپ فعالیت می کند، اما او عملا وینگری تهاجمیست و این وظایف دفاعی بر دوش لوک شاو قرار خواهد داشت، مدافعی که با مبلغ ۲۸ میلیون پوند از ساوتهمپتون به شیاطین سرخ پیوست، و تاکنون نتوانسته است آن طور که باید علاقه مورینیو را به خود جلب کند.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو دو بازیکن دیگر می خواهد

کار منچستر با نقل و انتقالات تمام نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *