یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

بازی ویگان برای ممفیس دوستانه نیست!

به نوعی شاید بازی ویگان آخرین فرصت برای ممفیس باشد تا خود را به مورینیو اثبات کند ...

یونایتد فنز – ستاره ی منچستر یونایتد بازی مقابل ویگان را مانند یک فینال تلقی میکند . بازیکنان منچستر نگران این هستند که ایا در تیم مورینیو جای دارند یا نه . و به همین علت ممفیس باید با تمام توان و نیرویش پا به میدان بگذارد .
به گزارش Manchester Evening News خوزه مورینیو در مهمانی تیمی شب جمعه قصد ندارد فقط ترکیب احتمالی اش برای بازی دوستانه را معرفی کند،بلکه میخواهد پل هایی را بسازد و ان ها را بسوزاند.

تیم منچستر یونایتد که ترکیبی از ۱۴ ملی پوش است،به طور دقیق مورد بررسی خواهد گرفت تا مشخص شود چه کسانی میمانند و چه کسانی باید بروند . مورینیو یک متخصص است و از عدم فعالیت نقل و انتقالاتی در ماه ژوئن ناراحت شده است و بنابراین به نظر او هنوز لیست مازاد تیمش را انتخاب نکرده است . او دیده استکه مویس و فن خال چقدر برای انتخاب بازیکنان مورد نیاز تیمشان زمان صرف کردند و میداند این مقدار زمان میتواند تیم را به خطر بیندازد .
ممفیس دیپای که یک شنبه ی سال پیش به یونایتد پیوست حتی در غیاب مارسیال هم مطمئن نیست که بتواند در ترکیب جای داشته باشد . ملی پوش فرانسوی اولین بازی خود را مقابل گالاتاسرای در گوتنبرگ خواهد داشت و به طور غیر قابل توضیحی فقط ۵۸ دقیقه برای فرانسه به میدان رفت.
پس ممفیس دیپای باید بازی مقابل ویگان را که گیگز را نیز در اختیار ندارند یک فینال تلقی کند و در کنار ۷۵۰۰ تماشاگر یونایتد که شعر ارتش سرخ و سفید مورینیو را خواهند خواند بازی کند و مورینیو نیز امیدوار باشد که این شور به داخل زمین منتقل شود . ممفیس تنها بازیکنی نیست که باید خود را به مورینیو ثابت کند اما گذشته بر ضد اوست . او یک وینگر ذاتی و غیر قابل پیش بینی است و در کارهای دفاعی به ندرت شرکت میکند پس نمیتوان گفت به سبک تیم مورینیو میخورد .

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x