بازی دوستانه پشت درهای بسته: یونایتد 3-1 شفیلدیونایتد
بازی دوستانه پشت درهای بسته: یونایتد 3-1 شفیلدیونایتد

بازی دوستانه پشت درهای بسته: یونایتد ۳-۱ شفیلدیونایتد

یونایتد فنز- به گزارش MEN، منچستریونایتد در یک بازی دوستانه در روز سه شنبه پشت درهای بسته در مجموعه ی تمرینی کرینگتون (کمپ تمرینی باشگاه)، تیمی باتجربه را مقابل شفیلدیونایتد به میدان فرستاد که با برتری ۳ بر ۱ تیم همراه بود.

 

به جز اریک بایلی که دچار مصدومیت بلندمدت شده، در حال حاضر منچستریونایتد یک ترکیب کامل و بدون مصدومیت را دراختیار دارد و تا اولین بازی لیگ اروپا در تاریخ ۱۹ سپتامبر هیچ مسابقه ای در میانه ی هفته ها نخواهد داشت.

 

اوله گونار سولشر در دو بازی اول لیگ که با پیروزی مقابل چلسی و تساوی برابر وولوز پایان یافت، مجموعا از ۱۴ بازیکن استفاده کرد و لیست ۱۸ نفره ی تیم نیز در هر دو بازی یکسان بود. این موضوع موجب شد تا مسئولان باشگاه به سرعت به تدارک چند بازی دوستانه بپردازند و از این طریق به بقیه ی بازیکنان تیم نیز فرصت بازی کردن داده شود تا سطح آمادگی تیم حفظ گردد.

 

دیگو دالوت، متئو دارمیان، کریس اسمالینگ، مارکوس روخو، فرد و الکسیس سانچز تیم را در سفر برای بازی با وولوز همراهی نکردند. فیل جونز و آنخل گومز نیز اگرچه با تیم همراه بودند، ولی در لیست ترکیب ۱۸ نفره ی تیم برای مسابقه قرار نگرفتند.

 

 

ترکیبی که یونایتد در بازی تدارکاتی با شفیلدیونایتد به زمین فرستاد، ۱۳۰/۸ میلیون پوند ارزش دارد (مجموع قیمت بازیکن ها). شفیلدیونایتد نیز بازیکنان جدید خود، فیل جاگیلکا و اولی مک برنی را به همراه پدیده ی سابق منچستریونایتد، یعنی راول موریسون به زمین فرستاد.

 

آن دسته از بازیکنان یونایتد که در ترکیب اصلی تیم در بازی دوشنبه شب مقابل وولوز نبودند نیز در بازی تدارکاتی مقابل شفیلد به میدان رفتند. آندریاس پریرا، میسون گرینوود و گومز گل های منچستریونایتد را در برتری ۳ بر ۱ این تیم به ثمر رساندند. ترکیب کامل تیم در این بازی بدین شرح بود:

 

سرخیو رومرو، دالوت، اسمالینگ، جونز، دارمیان، خوان ماتا، نمانیا ماتیچ، پریرا، گومز، الکسیس سانچز و گرینوود. جیمز گارنر نیز در این بازی به میدان رفت. پریرا تنها بازیکنی از ترکیب اصلی در این بازی بود که قبلا در بازی های رسمی این فصل نیز یک بار (بازی با چلسی) در ترکیب اولیه قرار گرفته بود. این بازیکن برزیلی در بازی مقابل وولوز به عنوان یار ذخیره به میدان آمد و ماتا و گرینوود نیز همانند بازی با چلسی، به عنوان بازیکن تعویضی برابر وولورهمپتون ظاهر شدند.

درباره ی msals

مطلب پیشنهادی

یونایتد ۲ (۵) - (۴) ۲ میلان؛ پیروزی شیاطین سرخ مقابل میلان در ضربات پنالتی

یونایتد ۲ (۵) – (۴) ۲ میلان؛ پیروزی شیاطین سرخ مقابل میلان در ضربات پنالتی

یونایتد در آخرین بازی پیش فصل خود موفق شد در ضربات پنالتی مقابل میلان پیروز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =