دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / بازی برای شیاطین سرخ اولویت اول یری مینا

بازی برای شیاطین سرخ اولویت اول یری مینا

اگرادعای نشریه کاتالان ها درست باشد داستان مدافع بارسلونا خاتمه خواهد یافت.

یونایتد فنز – بر اساس اعلام علاقه از سمت یونایتد و اورتون چنین پیش بینی می شود که آینده این بازیکن در لیگ برتر انگلستان رقم خواهد خورد. همچنین آبی اناری ها عقیده دارند که فروش وی به منچستری ها می تواند کمک مالی خوبی برای باشگاه به حساب آید. آنها رقم ۴۰ میلیون یورو را برای وی در نظر گرفته اند در حالی که یونایتد پیشنهاد ۳۵ میلیون را در مرحله اول ارائه کرده است.

از طرفی خوزه مورینیو موارد دیگری را نیز جهت خرید در لیست خود دارد و از آن جا که مسئولین بارسا تصمیم ندارند در قیمت اعلام شده کاهشی ایجاد کنند ممکن است این مساله موجب انصراف وی از این انتقال گردد. تافی ها نیز با رقم ۳۲/۵ میلیون در این رقابت شرکت کرده اند.

یری مینا در حال حاضر در تعطیلات به سر می برد و منتظر می باشد تا نتیجه بازار نقل و انتقالات مشخص گردد. قطعا حضور در اولدترافورد برای او ارجحیت دارد اما در غیر این صورت با حضور در اورتون نیز مخالفتی نخواهد داشت. با توجه به نزدیک بودن اتمام مهلت نقل و انتقالات در انگلستان وضعیت او می بایست طی هفته جاری معین گردد.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ناامیدی اتلتیک بیلبائو از جذب آندر هررا

باشگاه اسپانیایی حالا از جذب هررا منصرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *