بازیکن منچستریونایتد یک قدم به در های خروج نزدیک تر شده است
بازیکن منچستریونایتد یک قدم به در های خروج نزدیک تر شده است

بازیکن منچستریونایتد یک قدم به در های خروج نزدیک تر شده است

یونایتد فنز- پس از گذشت یک ماه از مذاکرات تاهیت چانگ و اینترمیلان، به نظر می رسد توافقاتی حاصل شده است و این بازیکن منچستریونایتد را ترک خواهد کرد. به ادعای Calciomercato، مهاجم جوان صحبت هایی را نیز با باشگاه اولدترافوردی در مورد تمدید قرارداد انجام داده است. Gazzetta Delo Sport نیز اطلاعات کمی پیرامون این موضوع دارد و به نظر می رسد بیشتر از وبسایت به تکمیل این انتقال اطمینان دارد، به گزارش این وبسایت ایتالیایی پیرو آسیلیو، مدیر ورزشی اینتر، و جوزپه ماروتا، مدیر اجرایی این باشگاه، در نهایت موفق شدند پیشنهادی ارائه دهند که تبدیل به یک محرک بزرگ برای انجام انتقال شود.

 

 بازیکن جوان شیاطین سرخ در صورت انتقال به اینتر، شاهد حقوق سالانه حدود ۲ میلیون یورو پس از کسر مالیات به مدت پنج سال خواهد بود، که از   کمتر از ۲ میلیون یورو شروع شده و هر فصل افزایش پیدا خواهد کرد تا سرانجام به بیش از این مقدار برسد. گازتا اظهار داشته است که قسمت سخت   این انتقال تمام شده است و نراتزوری ها بازیکن را در دست دارند.

 

 اگرچه هنوز هیچ چیز قطعی نیست و پروسه انتقال در جریان است، اما آنها باید با دقت و محتاط باشند، زیرا باید تمام جزئیاتی که معمولا در قرارداد های   بازیکنان آزاد قرار دارد در نظر گرفته شود. با این حال، خوشبینی های زیادی وجود دارد، و اضافه شده که خبری از باشگاه جیانگسو سونینگ چین   نیست،  یعنی دیگر نیاز نیز چانگ اول به چین برود.

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

رسمی: ادینسون کاوانی قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۲ با منچستریونایتد تمدید کرد

طبق اعلام سایت باشگاه، ادینسون کاوانی با تمدید قرارداد یک ساله موافقت کرده و او …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − سه =