بازیکن مطرود وستهم میتوانست در منچستریونایتد بازی کند!

به نظر میرسد که منچستریونایتد برای خرید وینگر برزیلی تلاش هایی کرده است اما در آن زمان او فروشی نبود. یونایتد فنز – اوضاع ناخوشایند فلیپه اندرسون در دوران قرضی اش در پورتو نیز همچنان ادامه دارد. اندکی پس از انتقال قرضی او به پورتو، مشخص شد که طلسم بی ثباتی و ناپایداری اش به یک سال محدود نمیشود و همچنین او مشکلاتی با مدیر برنامه اش دارد.

او که در این فصل تنها ۴۹ دقیقه در لیگا ان او اس به میدان رفته و در سه بازی اخیر،حتی در لیست اصلی پورتو نیز حضور نداشته است. او در لیگ قهرمانان نیز مفلوک بوده است، جایی که حتی یک دقیقه نیز برای تیم پرتغالی به میدان نرفته است.

روزنامه A Bola با یکی از هم تیمی های سابق فلیپه اندرسون، برونو پریرینیا که در لاتزیو با او همبازی بود صحبت کرده است. وقتی او در حال توضیح دادن این بود که بازی در وستهم بدین معناست که او بازیکن خوبی است، اشاره کرد که حتی مورد توجه منچستریونایتد نیز قرار گرفته بود.

پریرینیا اصرار داشت که پرداخت ۴۰ میلیون یورو توسط وستهم برای خریده او شوکه کننده نبود، چراکه در اولدترافورد نیز به بازی او علاقمند بودند. او گفت:

من اصلا شوکه نشدم، چراکه او حتی به مذاکرات برای انتقال به منچستریونایتد نیز نردیک بود، اما در آن زمان لاتزیو نمیخواست بدون او ادامه بدهد.

منچستریونایتد در زمان حضور او در سری آ بار ها و بار ها به خرید او لینک شد و به نظر میرسد این ادعاها و شایعات واقعی بوده اند.

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

مقاله: هواداران منچستر یونایتد خواهان جذب مانوئل لوکاتلی

مانوئل لوکاتلی با شروعی فوق العاده در یورو ۲۰۲۰، توجه ها را به سوی خود …

یک دیدگاه

  1. وای خدا چرا این نیومد یونایتد

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 12 =