خانه / خبر اسلایدی / بازیکن قدیس ها، آماده نبرد با شیاطین است

بازیکن قدیس ها، آماده نبرد با شیاطین است

در آستانه جدال ساوتهمپتون و منچستر یونایتد در چارچوب هفته ششم لیگ جزیره انگلستان در استادیوم سینت ماری، بازیکن جنوب نشین ها می گوید که من به استثنای این دیدار، مورینیو را می ستایم.

یونایتد فنز – به گزارش RECORD، در جدال حساس امروز دو تیم چندین ستاره پرتغالی در جریان بازی قرار دارند، و این نشریه شهر لیسبون نتوانست به سادگی از این دیدار چشم پوشی کند.

نشریه رکورد موفق شد با مدافع راست ساوتهمپتون سدریک سوارز مصاحبه ای انجام دهد، بازیکنی که در انتظار رویارویی با هموطن خود، خوزه مورینیو می باشد.

سوارز در این مصاحبه گفت:

به استثنای این دیدار، مورینیو را می ستایم. امیدوارم بسیار موفق شود اما من با تمام وجود خود از ساوتهمپتون دفاع خواهم کرد.

مدافع راست ادعا می کند که هنوز نمی داند باید کدام بازیکن را یارگیری کند ولی در هر صورت نبرد دشواری در انتظار اوست.

گزینه های بسیاری وجود دارند، بازیکنان حریف از توانایی های بالایی برخوردار هستند. آنها سریع هستند و تکنیک بسیار بالایی نیز دارند. باید کاملا بخوبی روی آنها مطالعه کنم اما در حال حاضر نیز شروع به آشنایی با آنها کرده ام.

وی درباره شرایط فعلی یونایتد در فصل جاری گفت:

آنها در حال رسیدن به درک بهتری از ایده های مورینیو هستند و این ایده ها فقط موجب پیامدهای مثبت می شوند. اعتماد بنفس را افزایش می دهند و بازیکنان حالا باور دارند که هر لحظه می توانند سرنوشت یک دیدار را تغییر دهند.

او یکی از بهترین سرمربی های جهان است و همیشه شکست دادن وی دشوار است. ما باید سازماندهی شده باشیم و از اشتباهات لحظه ای آنها بهره ببریم.

Image result for cedric soares 2017/18

درباره نبرد کسب قهرمانی لیگ جزیره، سدریک نمی خواهد که آن یک نبرد دو جانبه بین تیمهای منچستری باشد.

برخلاف سایر لیگ ها، هر چیزی در این لیگ ممکن است. یونایتد و سیتی شروع بسیار خوبی داشته اند ولی این نبردی تا آخرین نفس خواهد بود. هر تیمی ممکن است امتیاز از دست بدهد و معمولا نیز چنین اتفاقی رخ می دهد.

آنها بسیار خوب تقویت شده اند و این دومین سال مورینیو و گواردیولا می باشد، که بسیار مهم است. اما تیمهای بیشتری در نبرد قهرمانی شرکت می کنند. برای مثال، چلسی قهرمان فعلی لیگ است و مطمئنا حرفی برای گفتن خواهد داشت.

سرمربی دیگری که سوارز بخوبی می شناسد مارکو سیلوا است. آنها در طول دوران مربیگری سیلوا در اسپورتینگ برای فصل ۲۰۱۴/۱۵ همکاری داشته اند پس او مربی دیگری است که این بازیکن وی را تحسین می کند.

مارکو سرمربی فوق العاده ای است و بارها این را ثابت کرده است. ملاقات مجدد او همیشه خوشایند است، دقیقا همانطور که اخیرا نیز این چنین بود.

در لیگ جزیره هرگز فصل آرامی وجود ندارد، اما او برای کسب موقعیتی خوب در جدول لیگ انگلیس، در حال حرکت در مسیر درستی می باشد.

درباره ی امید مستحسن

امید مستحسن

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: پریشیچ فوق العاده است

در میان شایعات انتقال پریشیچ به منچستریونایتد، سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ به تمجید از او …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *