بازیکن اهل آمریکای جنوبی برای فرصتی که از دست داد حسرت میخورد
بازیکن اهل آمریکای جنوبی برای فرصتی که از دست داد حسرت میخورد

بازیکن اهل آمریکای جنوبی برای فرصتی که از دست داد حسرت میخورد

یونایتد فنز – رسانه شیلیایی امروز مصاحبه آنجلو هنریکز با CDF را به طور کامل منتشر کرد. هواداران منچستریونایتد با این نام چندان بیگانه نیستند چراکه این بازیکن چندسال قبل بازیکن منچستریوناید بوده است.

 

در سال ۲۰۱۲ با قیمت ۵.۵ میلیون یورو بعنوان بازیکنی آینده دار به اولدترافورد منتقل شد. اما پس از اینکه معلوم شد شانسی برای بازی برای منچستریونایتد را ندارد، سال ۲۰۱۵ به دیمانو زاگرب فروخته شد.

 

او در مصاحبه با CDF اذعان کرد که انتقال به منچستریونایتد فرصتی بود که نمیخواست از دست برود و در آن زمان سم پائولی میخواست او را در لا یو (تیم دوران جوانی اش) نگه دارد تا تیم تضعیف نشود.

 

رسانه شیلیایی RedGol این مصاحبه را منتشر کرد؛ هنریکز در این مصاحبه گفت:

گفت و گویی بین ما انجام شد، اما بعد از اینکه تصمیم خود را گرفته بودم. برای من این فرصتی بود که نتوانستم از پس آن بر بیایم و باید آن را بپذیرم. او از ناراحتی خود و اینکه تیم در حال تضعیف است به من گفت. او کمی از بابت اینکه دیگر بازیکنان نیز او را ترک کرده بودند ناراحت بود و شاید کنترلی روی اتفاقاتی که پیش می آمد نداشت.

 

هنریکز در دوران حضورش در منچستر به تیم های ویگان اتلتیک، رئال زاراگوزا و دیمانو زاگرب قرض داده شد. پس از دائمی شدن قراداد وی با این باشگاه کروات، او یک بار به باشگاه اطلس مکزیک منتقل شد و در سال ۲۰۱۸ نیز راهی یونیورسیداد ده شیلی شد. او همچنین ادعا می کند که همجنان با برخی هم تیمی های خود در منچستریونایتد در تماس است؛

من همیشه از آنجا خاطرات خوبی داشته ام. من همواره با رافائل و فابیو که هنگام آمدنم(به منچستر) مرا به خوبی پذیرفتند در تماس هستم. با چیچاریتو، دیوید(دخیا) و سایر اسپانیایی و پرتغالی زبان های تیم ارتباط خودم را حفظ کرده ام، آنها آدم های خوبی هستند، آنها ستاره هایی هستند که ثبات خود را حفظ کرده اند.

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

سولشر: چندین کمپ تمرینی در بریتانیا برگزار خواهیم کرد؛ تیم کاملی برای شروع پیش فصل نداریم

سرمربی منچستریونایتد با آغاز پیش فصل، مصاحبه‌ی مفصلی را انجام داده است.

۴ دیدگاه

 1. من الان حسرت میخورم چرا برنو فرناندز اومده یونایتد اخه دیگه امیدی به یونایتد ندارم بازیکنا لینک میشن ولی هیچی خدای حسرت میخورم که مثلا psgقطعی کرده با ایکاردی ماقطعی کردیم با ایگالو و هنوز هیچی نخریدیم امیدوارم گرین وود یک وینگر راست قوی و مطمعنی بشه به سران یونایتد امیدی نیست

 2. این چه حرفیه دوست عزیز
  اگه واقعا طرفدار واقعی تیم باشی چجوری اینجوری حرف میزنی چرا برونو اومده یونایتد، اصلا درک نمیکنمت من هر چی بشه پشت تیمم و تیم هم کم کم ساخته میشه از اومدن برونو هم خیلی خوشحالم
  به قول رئیس اگه تو سختیها و باختن ها طرفدار تیم نیستین پس تو شادی ها و برنده شدن ها هم حق ندارین باشین

 3. مدیرای منچستر با عدم کفایتشون دارن به منچستر و هوادارا لطمه بزرگی میزنن
  الان یه خرید سانچو رو نگاه کنید
  دو ساله داره میاد منچستر هنوزم نیومده
  اینجور که چلسی داره بازیکن میگیره
  ممکنه سانچو رو هم بگیره و خیال هوادارای منچستر رو راحت کنه
  من واقعا متاسفم برای مدیرای نالایق منچستر
  شما سزاوار این هوادارا نیستید

 4. بچه ها علت نیومدن سانچو معلومه پارسال تو لیگ قهرمانان نبودیم
  و حتی اگه امسالم نتونیم باید امیدمونو از سانچو بر داریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + پانزده =