دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / هیچکدام / بازیکنانی که احتمالا در این تابستان الدترافورد را ترک خواهند کرد

بازیکنانی که احتمالا در این تابستان الدترافورد را ترک خواهند کرد

به احتمال زیاد وین رونی و دیگر ستارگان، منچستر یونایتد را در این تابستان ترک خواهند کرد.

 

یونایتد فنز – به گزارش منچستر اوینینگ نیوز وین رونی ستاره باشگاه منچستر یونایتد احتمالا در روزهای آتی برای بدست آوردن شانس بیشتر برای بازی کردن دوباره به تیم سابق خود اورتون ملحق خواهد شد. اما او تنها بازیکنی نیست که درب های خروج به روی او باز شده است. رونی تصمیم دارد در تور پیش فصل آمریکا که در آخر هفته دیگر برگزار میشود به صورت خصوصی با خوزه مورینیو، سرمربی باشگاه صحبت کند. اما به نظر پیشبینی کنندگان سایت Betway احتمال خروج رونی از الدترافورد در این تابستان ۱/۷ می باشد

همچنین آینده برخی دیگر از بازیکنان یونایتد نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد. اشلی یانگ با ۶/۴ و دو دفاع وسط تیم، کریس اسمالینگ و فیل جونز نیز با احتمال ۱۳/۸ و ۷/۱ به دلیل جذب لیندلوف از بنفیکا از دیگر گزینه های خروج هستند. داوید دخیا نیز که همچنان سوژه اصلی شایعات در انتقال به رئال مادرید هست به مانند مروان فلینی از احتمال ۳/۱ برای خروج از الدترافورد برخوردار هستند. لوک شاور نیز که با وجود مصدومیت تلاش زیادی را در فصل گذشته انجام داد احتمال خروج ۴/۱ دارد.

و احتمال خروج مارکوس راشفورد و پل پوگبا به ترتیب ۲۵/۱ و ۳۳/۱ است که اصلا باب میل یونایتد نیست. احتمال خروج بازیکنان نیز به ترتیب زیر می باشد:

وین رونی ۱/۷

اشلی یانگ ۶/۴

کریس اسمالینگ ۱۳/۸

آنتونی مارسیال ۵/۲

خوان ماتا ۱۱/۴

داوید دخیا ۳/۱

مروانه فلینی ۳/۱

لوک شاو ۴/۱

فیل جونز ۷/۱

 

درباره ی محمد ناصر احمدی

جعبه "همچنین ببینید"

مورینیو: من ونگر را به عنوان یک رقیب بزرگ به یاد خواهم داشت

مورینیو از آینده کاری اش میگوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *