بازگشت شاو و منساه به تمرینات
بازگشت شاو و منساه به تمرینات

بازگشت شاو و منساه به تمرینات

یونایتدفنز – لوک شاو و تیموتی فوسو منساه برای دیدار مقابل آرسنال به تمرینات بازگشته اند.

 

شاو به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ از تاریخ ۲۴ آگوست و شکست مقابل کریستال پالاس در درسترس نیست و فوسو منساه هم به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو ۵ ماه است که دور از میادین می باشد.

 

در عکس هایی که روز جمعه توسط عکاسان حاضر در تمرینات منچستریونایتد در کارینگتون گرفته شده، پل پوگبا، آنتونی مارسیال، مارکوس رشفورد، دیگو دالوت و آنخل گومز غایب بوده اند.

 

مارسیال به دلیل مصدومیت از ناحیه ران بیش از یک ماه است که از ترکیب اصلی دور است و رشفورد هم به دلیل کشیدگی کشاله ران دیدار برابر روچدیل را از دست داد. پوگبا به دلیل ضربه به قوزک پا در جریان دیدار مقابل روچدیل مصدوم است. آنخل گومز و دیگو دالوت هردو مقابل روچدیل غایب بودند و فیل جونز هم به دلیل مصدومیت دیدار دوشنبه شب مقابل آرسنال را از دست خواهد داد.

اوله گونار سولشایر در کنفرانس خبری پیش از بازی مقابل آرسنال گفت شاو با سایر اعضای تیم اصلی تمرین می کند و در صدد بازگشت به ترکیب اصلی مقابل آرسنال است. وقتی از اوله در کنفرانس پرسیده شد آیا اخبار مثبتی درباره تیم دارد او گفت:

 

نه واقعا! لوک امروز به تمرینات بازگشته است پس بیایید ببینیم وضعیت او چگونه خواهد بود. او با سایر تیم تمرین می کند و باید ببینیم طی دو روز آینده چگونه به تمرینات واکنش نشان خواهد داد. لوک به سختی تلاش کرده است و امیدواریم تا پیش از وقفه بازی های ملی آماده باشد. شاید به بازی روز دوشنبه برسد اما خیلی مطمئن نیستم.

 

رشفورد و مارسیال؟ تمام فکر و وقتم را درگیر بازگشتن این دو بازیکن برای بازی دوشنبه مقابل آرسنال نمی کنم اما این مسئله هم بخشی از آن بازی است. شما با داشته هایتان کار می کنید و ما مشتاقانه منتظر این بازی هستیم.

 

شرایط جوری بود که پل توانست ۹۰ دقیقه مقابل روچدیل بازی کند. عالی بود اما ضربه ای به قوزک پایش خورد و بسیار متورم شد. بهتر بود پل تیم را درآن بازی همراهی نمی کرد ولی الان درحال تلاش برای رسیدن به بازی روز دوشنبه مقابل آرسنال است. فوتبال همین است.

 

لازم به ذکر است قرارداد منسای ۲۱ ساله پایان فصل جاری به اتمام می رسد. او دو فصل اخیر را به صورت قرضی در تیم های کریستال پالاس و فولام گذرانده است که در همین تیم به مصدومیت طولانی مدت دچار شد.

 

این بازیکن هلندی بیش از دو سال است که برای منچستریونایتد به میدان نرفته است.

 

منبع: MEN

۰

درباره ی Mohammadvan

مطلب پیشنهادی

ترکیب یونایتد برای بازی مقابل اورتون مشخص شد

آنتونی مارسیال پس از سپری کردن دوران محرومیت خود به ترکیب بازگشته است. ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =