خانه / هیچکدام / بارسلونا رقیب منچستریونایتد برای جذب سمدو

بارسلونا رقیب منچستریونایتد برای جذب سمدو

باشگاهی اسپانیایی هم به مدافع کناری بنفیکا علاقه مند است.

یونایتد فنز- بارسلونا نمایندگانی برای تماشای بازی بنفیکا و ناسیونال در آخر هفته فرستاده بود و این باعث شده تا شایعاتی در مورد رقابت منچستریونایتد و بارسلونا برای جذب یکی از بازیکنان بنفیکا توسط رسانه ها مطرح شود.

چند روز گذشته این خبر در پرتقال منتشر شد که منچستریونایتد برای انتقال سمدو به توافقات کلی رسیده است و مبلغ این انتقال ۳۵ میلیون پوند خواهد بود. در بازی آخر هفته ی بنفیکا همانند اکثر بازی ها نماینده ای از سوی باشگاه منچستریونایتد نیز حضور داشت و رسانه ها گفته اند که آنها سمدو را تحت نظر داشتند و نیم نگاهی نیز به عملکرد لیندلوف داشتند.

روزنامه ی اسپانیایی Sport میگوید که هدف اصلی بارسلونا برای فرستادن نماینده برای تماشای بازی بنفیکا سمدو بوده است ولی آنها توافق سمدو و منچستریونایتد را هم ذکر کرده بودند.

نشریه ی Sport گفت که لیندلوف و ادرسون هم مد نظر بارسلونا هستند. طبق گفته ی O Jogo بارسلونا قیمت لیندلوف و سمدو را بیش از اندازه میداند و فکر میکند که گزینه های بهتری برای خریداری وجود دارد. سمدو به احتمال زیاد گزینه های خود را پس نخواهد زد و با توجه به اینکه هر بازیکنی تمایل به بازی در بارسلونا دارد Sport معتقد است شانس منچستریونایتد و بارسلونا برای جذب این بازیکن به یک اندازه است.

خبر رقابت این دو باشگاه برای جذب سمدو اگر بارسلونا به تحت نظر داشتن این بازیکن ادامه دهد بازتاب گسترده ای در رسانه های پرتغال خواهد داشت.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *