بارسلونا در تابستان به دنبال ویکتور لیندلوف بود
بارسلونا در تابستان به دنبال ویکتور لیندلوف بود

بارسلونا در تابستان به دنبال ویکتور لیندلوف بود

یونایتد فنز – مدیربرنامه ویکتور لیندلوف، بازیکن منچستریونایتد، مدعی است که بارسلونا در طول پنجره نقل و انتقالات تابستانی علاقمند به جذب این بازیکن سوئدی بود و او قصد داشت این انتقال صورت بگیرد. لیندلوف سال گذشته یکی از بهترین بازیکنان یونایتد بود و گزارش ها حاکی از آن بود که غول های اسپانیایی علاقمند بودند نظر او را به سمت این کشور جلب کنند.

 

مدیربرنامه وی، حسن چتینکایا، ادعا کرده است که علاقه بارسلونا به وی پس از موفقیت یوونتوس در امضای قرارداد با ستاره جوان هلندی، ماتیاس دلیخت، تشدید شد. با توجه به صحبت های چتینکایا، باشگاه هایی از سرتاسر اروپا لیندلوف را تحت نظر گرفته بودند و او به عنوان جایگزینی ایده آل در نظر گرفته شده بود. وی به Sport Bladet گفت:

 

ویکتور لیندلوف بهترین بازیکن منچستریونایتد در فصل قبل بود و توجه باشگاه هایی را که در زمین بازی بهتر هستند، جلب کرد. وقتی دلیخت یوونتوس را انتخاب کرد، ویکتور انتخاب اول بارسلونا شد چون سبک بازی او به بارسلونا بسیار نزدیک است.

او یکی از بهترین دفاع وسط های راست پای جهان است و بارسلونا نیز او را می‌خواست. همین؛ حالا می‌توانم با صراحت راجب آن صحبت کنم.

 

 

در اوایل تابستان، ویکتور لیندلوف پس از اعلام علاقه بارسلونا به او در مطبوعات، مجددا تعهد خود به منچستریونایتد را تائید کرد. با این حال، مدیربرنامه وی ادعا کرد که تلاش کرده تا انتقال این بازیکن به اسپانیا را صورت بدهد اما با مخالفت یونایتد مواجه شده است. وی اضافه کرد:

 

آنها چندین بار پیشنهادات واقعی خود را برای ادد وودوارد ارسال کرده اند. من نیز با رئیس نقل و انتقالات باشگاه، مت جاج، ملاقات کردم تا معامله را انجام بدهیم. اما آنها گفتند، ویکتور بهترین بازیکن ماست و راهی وجود ندارد که او را به فروش برسانیم.

 

با توجه به اینکه یونایتد به فروش بازیکن سوئدی علاقه ای ندارد، چتینکایا ادعا می‌کند که قرارداد جدیدی با منچستریونایتد منعقد شده است. وی افزود:

 

با این حال که ویکتور ۳ سال از قراردادش باقی مانده بود، قرارداد جدیدی را با یونایتد به امضا رساندیم. معمولا آنها قرارداد بازیکنانی را که مدتی از قرارداد قبلی‌شان باقی مانده، تمدید نمی‌کنند اما وقتی علاقه ای به این شدت نسبت به لیندلوف بوجود آمد، گزینه دیگری نداشتند.

 

 

۰

درباره ی محمد آذری

یک جنبندهـ، ایرانیِ خستهـ و هوادار تیم منچستریونایتد

مطلب پیشنهادی

تیم های لیگ جزیره در تعقیب هافبک برزیلی

چند باشگاه حاضر در لیگ جزیره وضعیت آسونسائو را دنبال می کنند. ۰

یک دیدگاه

  1. یعنی خاک بر سر وودی که این بهترین دفاع ماست گلتلی ی سر نمیتونه بزنه نشف باختامون بخاطر همین شغاله

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 3 =