ایگالو: من پول ناهارم را کنار گذاشتم تا بتوانم بازی منچستریونایتد را در تلوزیون تماشا کنم

مهاجم نیجریه ای منچستریونایتد اعتراف کرد که برای تماشای دیدار های منچستریونایتد در نیجریه، از وعده غذایی اش صرف نظر کرده است.

یونایتد فنز- تماشای بازی منچستریونایتد در حدود سال ۲۰۰۰ در شهر زادگاه ایگالو، یک امری لاکچری به حساب می آمد و همانطور که این مهاجم نیجریه ای گفت، او برای تماشای تیم سرالکس فرگوسن، از خود گذشتگی انجام داد.

او در مصاحبه با UTD Podcast گفت:

من مجبور شدم پس انداز کنم.

قبل از رفتن به مدرسه ، مادر من مقداری پول برایم می گذاشت که اگر می خواهم ناهار بخورم. از روز دوشنبه پس انداز می کردم زیرا می خواستم منچستریونایتد را تماشا کنم.

من آن را به دو قسمت تقسیم می کردم. حتی اگر بخشی از پول را برای ناهار استفاده می کردم ، مقداری از پول را پس انداز می کردم زیرا آخر هفته فرا می رسد. بعضی اوقات احساس گرسنگی می کنید زیرا به درستی غذا نمی خورید ، اما نمی خواهید آخر هفته بازی را از دست بدهید.

شما نمی خواهید کسی برایتان تعریف کند که منچستریونایتد چگونه بازی کرد ، چگونه گل زدند. شما خودتان می خواهید آن را ببینید. آن شور است که باعث میشود تا آخر هفته شروع به پس انداز کنید.

جمعه، بعد از تمام شدن مدرسه، همه خوشحال میشدند. ما پیراهن های منچستریونایتد و آرسنال خود را میگرفتیم؛ آنها را میشستیم و خشک میکردیم. همه برای آخر هفته آماده میشدیم. مثل یک جشن یا مهمانی.

اگر منچستر یونایتد شنبه بازی می کرد ، باید پیراهن منچستر یونایتد را میپوشیدید و به مرکز تماشا میرفتید. وقتی بازی شروع می شد ، گاهی اوقات خیلی داغ می شد چون تهویه مطبوع نبود ، پس شما مجبور بودید پیراهن خود را در بیاورید و خود را باد بزنید.

سپس بعد از مرکز مشاهده ، در پایان بازی در مورد مسابقه از مرکز مشاهده تا خود خانه بحث می کردیم. اگر منچستریونایتد بازی را میباخت، گاهی گریه میکردم. شما گریه می کنید زیرا به خانه می آیید و می بینید که مردم با شما بحث می کنند و بد می گویند.
بعضی اوقات اشک می ریزم چون نمی خواهم تیمم بازنده باشد. این نشان میدهد آن زمان تا چه میزان دیوانه منچستریونایتد بودم.

۰

درباره ی امیر محمد جمالی

مطلب پیشنهادی

پریرا آماده قطع رابطه با یونایتد

آندریاس پریرا آماده قطع رابطه با منچستریونایتد است. ۰

۲ دیدگاه

  1. یادش بخیر اون موقع بردن عادی بود برامون

  2. امیر+مهدی+ملایی

    تلویزیونشون پولیه

    ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =