خانه / اخبار باشگاه / ایوان پریشیچ میخواهد از شرکت در تور پیش فصل اینترمیلان طفره برود

ایوان پریشیچ میخواهد از شرکت در تور پیش فصل اینترمیلان طفره برود

ایوان پریشیچ بعد از توافق جهت پیوستن به منچستریونایتد هر کاری میکند تا در تور پیش فصل اینترمیلان شرکت نکند…

یونایتدفنز-دندان درد ایوان پریشیچ سبب خنده ی بسیاری از طرفداران فوتبال در تمام جهان شده است.آن ها فکر میکنندکه این احتمالا بهانه ای جهت انتقال به منچستریونایتد است.
این به این معنی نیست که آنها بی عاطفه اند و درد پریشیچ را خنده دار میدانند-اگر چه بعضی ها ممکن است اینگونه باشند-بلکه بیشتر به این خاطر است که به او اعتماد ندارند.مراجعه به دندان پزشک مشکل رایجی است که ایوان پریشیچ از آن جهت ترک کمپ تمرینی اینترمیلان استفاده کرده است و این موضوع بسیار خنده دار است.
نسخه ی یک شنبه ی نشریه ی نشریه ی گازتا دلو اسپرت اذعان کرد که اگرچه دندان درد پریشیچ واقعی است و او ورم کرده بود اما این موضوع نیازی به رفتن به کشوری دیگر یا ترک کمپ تمرینی اینترمیلان نداشت.مطابق گزارشات همین نشریه ایوان پریشیچ با شیاطین سرخ به توافق رسیده است و امیدوار است این انتقال به سرعت انجام شود.
گازتا مدعی است به علت چنین علاقه ای که پریشیچ جهت پیوستن به منچستریونایتد دارد،هر کاری میکند تا از سفر به چین و شرکت در تور پیش فصل اینترمیلان طفره برود.این سفر سه شنبه خواهد بود.
منچستریونایتد نمیخواهد مبلغ ۵۵ میلیون یورویی درخواستی اینتر را پرداخت کند.البته گزارشات حاکی از این است که باشگاه میلانی قصد دارد از انتونی مارسیال به عنوان بخشی از قرارداد استفاده کند اما به نظر باشگاه منچستری علاقه ای به این کار ندارد.


کیتا بالده که تنها یک سال از قراردادش با لاتزیو باقی مانده است یک گزینه ی در دسترس برای اینترمیلان است.

درباره ی سید محمد حسینی ولامدهی

سید محمد حسینی ولامدهی
سلام سید محمد حسینی هستم با افتخار برای پوشش اخبار منچستریونایتد و این مجموعه کار میکنم و #ما_خستگی_ناپذیریم

جعبه "همچنین ببینید"

تمایل مورینیو به ماندن روخو و دارمیان

ڙوزه مورینیو تصمیم گیری در مورد آینده را به دارمیان و روخو واگذار کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *