سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / اسطوره ها / اینس: ورود سانچز باعث هراس مهاجمان یونایتد خواهد شد

اینس: ورود سانچز باعث هراس مهاجمان یونایتد خواهد شد

بازیکن سابق منچستریونایتد در مصاحبه ای سانچز را بازیکنی فرای مهاجمان کنونی شیاطین سرخ نامیده است.

یونایتد فنز- اسطوره ی سابق باشگاه، پل اینس مدعی است که انتقال سانچز به منچستریونایتد باعث هراس لوکاکو خواهد شد. او میگوید که الکسیس سانچز بازیکنی در کلاس جهانی است که و هیچ مهاجمی مانند او در باشگاه وجود ندارد.

اینس باور دارد که لوکاکو، مارسیال و راشفورد پس از رسیدن سانچز نگران آینده ی خود خواهند بود چرا که دیگر در مقایسه با سانچز هیچکدام شگفت آور نیستند. اینس گفت:

من تصور میکنم که برخی از بازیکنان باشگاه از رسیدن او هراس دارند. روشن است که مورینیو به دنبال تقویت تیم است تا تماشای بازی تیم را لذت بخش تر کند. این یعنی اگر بازیکنانی هستند که نمیتوانند انتظارات مورینیو را برآورده کنند باید باشگاه را ترک کنند.

شما میدانید که لوکاکو چه عملکردی دارد. مارسیال هم اگر در نوک بازی کند میتواند این عملکرد را داشته باشد که البته معمولا فرصت بازی در نوک خط حمله را ندارد.

راشفورد هنوز جوان است و فرصت کافی برای بازی به او نمیرسد اما هیچکدام از این بازیکنان در سطح سانچز نیستند. هیچکدام از آنها هواداران را شگفت زده نمیکنند. اگر روز خوبشان باشد عملکرد بسیار خوبی دارند.

اما سانچز سرنوشت بازی را رقم میزند، او بسیار با ارزش است. تمام انتقادات از دستمزد او در منچستریونایتد مسخره است. این چیزی است که وقتی شما میخواهید بهترین بازیکنان را داشته باشید باید پرداخت کنید، روند بازار نقل و انتقالات اینگونه است.

او در پست خود یکی از بهترین بازیکنان جهان است و به همین دلیل است که دستمزد بالایی خواهد داشت. دلیلی که باعث میشود همه ی تیم ها به دنبال جذب او باشند، سطح بسیار بالای اوست.

در ترکیب فعلی یونایتد هیچ بازیکنی مانند او نیست. او میتواند بازیکنان را پشت سر بگذارد، گل بزند و در عرض چند دقیقه سرنوشت بازی را عوض کند. برای مدت زمان بسیاری است که منچستریونایتد چنین بازیکنی در ترکیب خود نداشته است.

درباره ی علی جعفری زاد

علی جعفری زاد

جعبه "همچنین ببینید"

تابستان پر تکاپوی یونایتد; از دفاع تا حمله

از پیشنهاد شدن بیل به یونایتد توسط یورک تا کولیبالی ۷۰ میلیونی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *