دوشنبه , خرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / بازیکنان / اینتر خواهان مارسیال در ازای پریشیچ است

اینتر خواهان مارسیال در ازای پریشیچ است

منچستر یونایتد در این تابستان علاقه دارد که ایوان پریشیچ را از اینتر میلان جذب کند…

یونایتد فنز- خوزه مورینیو یکی از طرفداران این بازیکن کروات است او در فصل گذشته سری آ ۱۱ گل به ثمر رساند شیاطین سرخ نقل انتقالات تابستانی را با جذب ویکتور لیندلوف از بنفیکا با مبلغ ۳۰ میلیون پوند آغاز کرده و سپس روملو لوکاکو از اورتون را با مبلغ ۷۵ میلیون پوند جذب کردند.

با این حال از زمان پیوستن لوکاکو به منچستر معامله ی پریشیچ سخت تر شده است اینتر میلان مبلغ در خواستی خود برای پریشیچ را کاهش خواهد داد اگر منچستر یونایتد مارسیال را وارد معامله کند گزارش های قبلی دیلی اکسپرس نشان می دهد که اینتر خواهان انتقال قرضی مارسیال جادوگر کناری مورینیو است و سایت ترانسفر مارکت شانس این انتقال را بالا میداند اگر پیشنهد ۴۵ میلیون پوندی از سوی منچستر به دست اینتر برسد ولی منچستر یونایتد نمیخواهد بیشتر از ۳۷ میلیون پوند برای این بازیکن هزینه کند و به هیچ عنوان مارسیال را وارد معامله کند.

 

مورینیو پس از بازی با رئال مادرید درباه ی انتونی مارسیال گفت:

“ما به ثبات بیشتری از استعداد مارسیال نیاز داریم. بنظرم امروز برای او مفید بود. به همین دلیل اجازه دادم ۹۰ دقیقه در زمین بماند. او از امتحان حرکات لذت می برد. این در چنین دیدارهایی مهم است، پس به نظرم این برای اعتماد بنفس او مفید بود. “

درباره ی سجاد شريفي

سجاد شريفي
سجاد شريفي دانشجوي كارشناسي پرستاري؛ منچستر رو زود تر از دست چپ و راستم شناختم

جعبه "همچنین ببینید"

اکسپرس: یونایتد خواهان جذب بیل/ وینگر ولزی: در مورد آینده ام تصمیم میگیرم

گرت بیل بعد از فینال لیگ قهرمانان توضیحی در مورد آینده خود ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *