اینترمیلان از جذب الکسیس سانچز اطمینان دارد
اینترمیلان از جذب الکسیس سانچز اطمینان دارد

اینترمیلان از جذب الکسیس سانچز اطمینان دارد

یونایتد فنز – گزارشات حاکی از این است که مذاکرات بین منچستر و اینتر در مرحله پیشرفته قرار دارد. سانچز ۳۱ ساله از زمان شروع مجدد مسابقات عملکرد بسیار خوبی داشته و ۳ گل را به نام خود ثبت کرد. سانچز در ۹ بازی قبل از تعطیلی مسابقات تنها یک گل زده بود و سه ماه نیز به دلیل مصدومیت زانو خانه نشین شده بود. او در مقابل برشا ۹۰ دقیقه کامل بازی کرد؛ مسئله ای که در ۲۲ ماه اخیر بی سابقه بوده است.

 

جوزپه ماروتا اخیرا اعلام کرده بود که اینتر به دنبال دائمی کردن قرارداد سانچز است. یونایتد به دلیل اینکه احتمال می داد ارزش سانچز با بازگشت به فرم خوب خود افزایش یابد؛ تمایل به وجود هیچ گزینه خریدی در قرارداد او نداشت. الکسیس تا سال ۲۰۲۲ با منچستر قرارداد دارد و باشگاه به دنبال خریداران احتمالی او است. اینتر در حال حاضر ۷۵ درصد از دستمزد هفتگی ۴۰۰ هزار پوندی سانچز را پرداخت می کند.

اوله در ماه ژانویه گفته بود که الکسیس به منچستر بازخواهد گشت و خودش را ثابت خواهد کرد. همان زمان هم مشخص بود که این جمله بیشتر جنبه تحریک آمیز دارد. منابع نزدیک به منچستر مدعی شدند که سولشر سال گذشته تنها به دنبال خلاص شدن از شر سانچز بود. مبلغ حاصل از فروش الکسیس می تواند کمک بزرگی برای منچستر در راه جذب سانچو باشد. سانچز با اختلاف بیشترین دستمزد را در بین بازیکنان منچستر دریافت می کند و این مسئله اعتراض برخی از هم تیمی های او را در پی داشته است.

 

سولشر در ماه ژانویه اعتراف کرد که خرید برونو بر بودجه منچستر در تابستان تاثیر می گذارد و باشگاه برای افزایش سرمایه خود مجبور به فروش بعضی از بازیکنان خواهد شد. سانچز در مدت زمان حضور در منچستر موفق به ثبت ۵ گل در ۴۵ بازی شده بود.

 

منبع: Manchester Evening News   

۰

درباره ی احسان حسینی

مطلب پیشنهادی

مقاله: فاکوندو مدینا هدف جدید نقل و انتقالاتی یونایتد کیست؟

بنا بر ادعای بسیاری از روزنامه ها منچستر یونایتد به دنبال جذب مدافع میانی لنس، …

۴ دیدگاه

 1. خب خداروشکر که اطمینان داره … ^:)^

  ۰
 2. یه وخ زشت نباشه من مطالب سایت رو کپی میکنم؟!!! ۰_o

  ۰
 3. امیدوارم چندتا مشتری پیدا کنه ک بشه مبلغ بیشتری ازش ب دست اورد ۱۵ م خیلی کمه

  ۰
 4. خدایی طرفدارایی ک میگن دوتا خرید کافیه فقط برن قیمت بازیکن های ذخیره و قرضی مارو نگاه کنن متوجه میشن چقد اوضاع خرابه تازه اگه مشتری داشته باشن.اسمال ۱۵.جونز ۱۰.روخو ۸.پریرا ۱۰.سانچز ۱۵.دالوت ۱۷.لینگارد ۱۷ یعنی به ۲۰ م هیچکدوم نمیرسن بعد میگین خرید دوتا کافیه

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =