خانه / هیچکدام / ایجنت یانوزای در اسپانیا؛عدنان بدنبال تجربه بازی در لالیگا

ایجنت یانوزای در اسپانیا؛عدنان بدنبال تجربه بازی در لالیگا

ایجنت یانوزای به اسپانیا سفر کرده است تا با مسئولان سوسیداد دیدار کند.

یونایتد فنز– روز چهارشنبه france football اعلام کرد که رئال سوسیداد و یونایتد برای انتقال یانوزای به توافق رسیده اند.این منبع گزارش داد که این باشگاه اسپانیایی که فصل بعد در لیگ اروپا حضور خواهد داشت مبلغ ۱۱ میلیون یورو برای این بازیکن پیشنهاد داده است.
به گزارش روزنامه محلی noticias de gipuzkoa ایجنت این بازیکنروز پنجشنبه به اسپانیا سفر کرد تا در خصوص دستمزد این بازیکن با مدیر باشگاه مذاکره کند.
باتوجه به اینکه پیشنهادهای زیادی برای این بازیکن وجود ندارد، ضمانت بازی کردن در تیم اصلی او و اطرافیانش را تاحدود زیادی راضی خواهد کرد و باتوجه به شایعات رفتن کارلوس ولا به MLS جا برای این بازیکن باز خواهد شد.


به گزارش این مجله اسپانیایی یانوزای بدنبال لیگ و باشگاهی است که با توانایی تکنیکی او همخوانی داشته باشد و لالیگا در صدر این فهرست است.
دیوید مویس در زمان حضور خود در سوسیداد بدنبال انتقال یانوزای بود و به نظر میرسد این باشگاه همچنان فکر جذب این بازیکن را از سر خود بیرون نکرده است.اگر این انتقال برای آنها مفید باشد حداقل یک دلیل برای تشکر از مویس دارند اما اگر غیر از این باشد کاری را میکنند که بقیه انجام میدهند و آن سرزنش کردن او است!

درباره ی سینا نورالدینی

سینا نورالدینی
دانشجوی زبان انگلیسی،۲۰ساله،عاشق فرگوسن و یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

شکل دیگری از معاملات در راه است؛ بازیکن در ازای بازیکن

امروز Gazzetta dello Sport با تیتری بزرگ حکایت از وجود معادلاتی پیچیده ما بین یونایتد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *