یکشنبه , مرداد ۲۸ ۱۳۹۷
خانه / آکادمی / نقل و انتقالات آکادمی / ایجنت های ویژه در خدمت یونایتد

ایجنت های ویژه در خدمت یونایتد

خانواده لوکاکو برای شکست منچستر سیتی در نقل و انتقالات به کمک یونایتد می پردازند.

یونایتد فنز – منچستر یونایتد یکی از چندین باشگاهیست که ارتباط نزدیکی با آندرلخت داشته و همواره زمینه ساز شایعات فراوانی در نقل و انتقالات بوده و نه تنها نسبت به تیم بزرگسالان بلکه در میان استعدادهای جوان این تیم نیز همیشه در حال جستجو بوده است چرا که این باشگاه شرایط بسیار خوبی برای رشد و پرورش نوجوانان مهیا دارد.

نیازی به یادآوری نیست که منچستر سیتی نیز همواره محیطی مناسب برای جذب بازیکنان جوان بوده است و جای تعجب ندارد که این دو باشگاه لیگ برتری به طور همزمان نسبت به یک بازیکن آندرلخت ابراز علاقه کنند. قبل از شروع دربی امروز خبرهایی مبنی بر تمایل این دو باشگاه به جذب الیوت ماتازو، هافبک ۱۵ ساله بلژیکی به گوش رسید. با این حال کاپیتان تیم زیر ۱۶ ساله ها تا زمانی که به سن ۱۶ سالگی نرسیده است قانونا حق بستن قرارداد حرفه ای را ندارد، یعنی ۱۵ فوریه سال جدید.

ترجیح یونایتد بر آن است که وی قراردادی امضا نکند و به آکادمی شیاطین سرخ بپیوندد، بر این اساس DH اظهار دارد که خانواده لوکاکو سعی بر مجاب نمودن این بازیکن در جهت این انتقال خواهد داشت. آنها ایجنت های ویژه ای هستند که منچستر سیتی از وجود آن بی بهره است، هر چند سیتیزن ها نیز بازیکنی بلژیکی دارند که شاید بتواند در این مسیر یاری رساند. این رسانه حتی ادعا می کند که خانواده لوکاکو پا را فراتر نهاده و با خانواده ماتازو وارد مذاکره شده است تا شایستگی های یونایتد را بیش از پیش آشکار سازد.

شاید بهتر باشد که لوکاکو ها این بازیکن جوان را توصیه به ماندن در آندرلخت کنند تا پس از کسب موفقیت و رسیدن به تیم اصلی باشگاه اقدام به ترک بلژیک نماید، چرا که مانند خیلی از استعدادهای موجود در این کشور در بین باشگاه های برون مرزی به دست فراموشی سپرده نشود.

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

منچستریونایتد به دنبال جذب خامس رودریگز جدید

استعدادیابان منچستریونایتد یک نوجوان کلمبایی را شناسایی کرده و به انگلیس آورده اند که شباهت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *