خانه / مصاحبه / ایجنت دندونکر بعد از لینک شدن به منچستر یونایتد: او به دنبال یک چالش جدید است!

ایجنت دندونکر بعد از لینک شدن به منچستر یونایتد: او به دنبال یک چالش جدید است!

 

یونایتد فنز – علیرغم اینکه منچستر یونایتد و پی اس جی به دنبال دندونکر هستند، به نظر نمی رسد که او جایی برود؛ حداقل به قول باشگاه فعلی اش، اندرلخت…


مدیر اجرایی باشگاه اندرلخت، هرمان فن هولسبیک، که پیش تر در این تابستان با فروختن یوری تیلسمن به موناکو در قراردادی به ارزش ۲۵ میلیون یورو موافقت کرده بود، بیان کرد که قصد ندارد با فروختن این بازیکن ۲۲ ساله باعث ضعیفتر شدن خط هافبکش بشود. حتی اگر این هافبک تدافعی خودش مایل به رفتن باشد.

این حداقل چیزی بود که ایجنت او، کریستوفر هنروتای، در عصر جمعه به Foot Mercato گفت. او در این باره گفت :

” اندرلخت میخواهد او را حفظ کند اما او به دنبال چالش جدید است. ما اگر بتوانیم به توافق با باشگاه برسیم، شاهد این اتفاق خواهیم بود؛ ولی سخت به نظر می رسد. “

این بازیکن در طول دو بازی رفت و برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا مقابل منچستر یونایتد در فصل گذشته اثر گذاری بسیاری داشت. و این عجیب نیست که ژوزه مورینیو به او علاقمند شود. به خصوص وقتی که مورینیو در این تابستان یک هافبک دفاعی می خواست!

پس از آن که نمانیا ماتیچ، بازیکن چلسی، هدف منچستر یونایند قرار گرفت، نیاز به چنین بازیکنی تا حدودی از بین رفت. با این حال با نزدیک شدن هافبک صرب به ۳۰ سالگی، اگر آقای خاص (که آشکارا اعلام کرده بود که میخواهد برای مدت طولانی در اولد ترافولد بماند) به جانشینی برای ماتیچ (پس از دوران او) فکر می کرد چیز عجیبی نبود!

خریدن دندونکر یک یا دو فصل قبل از پا به سن گذاشتن ماتیچ این اطمینان را می دهد که او بتواند در آینده رفته رفته جایگزین ماتیچ شود.
به علاوه اینکه دندونکر با قیمتی حدود ۳۰ میلیون یورو می تواند یک خرید هوشمندانه تلقی شود؛ آن هم در بازار نقل و انتقالات امروز!

درباره ی امیر میرزایی

امیر میرزایی
من امیر میرزایی هستم. دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه شریف و طرفدار سرسخت منچستر یونایتد

جعبه "همچنین ببینید"

ماموریت غیرممکن برای خرید پریشیچ

منچستریونایتد برای مدت طولانی پریشیچ را تحت نظر داشته است و سال گذشته موفق به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *