دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / نقل و انتقالات / اگر مورینیو نیاز به کمک داشته باشد زلاتان آن جا خواهد بود

اگر مورینیو نیاز به کمک داشته باشد زلاتان آن جا خواهد بود

از قرار معلوم می توانیم مطمئن باشیم که دیگر امیدی به جذب مهاجم در این تابستان وجود ندارد.

یونایتد فنز – منچستر یونایتد تا یک ماه پیش تصمیم داشت سه بازیکن در پست های دفاع میانی، وینگ و مهاجمی دیگر به عنوان پشتیبان به خدمت بگیرد تا در مواقع لزوم به جای لوکاکو مورد استفاده قرار دهد. اما در حالی که تنها ۵ روز به پایان نقل و انتقالات تابستانی زمان باقی مانده است می توان گفت اگر مهره ای به جمع شیاطین سرخ افزوده گردد فقط یک مدافع خواهد بود، از بین مواردی چون هری مگوایر، توبی آلدرویرلد و یری مینا.

در جناحین نیز با وجود الکسیس سانچز، مارکوس راشفورد، جسی لینگارد و خوان ماتا می توان گفت به اندازه کافی انتخاب وجود دارد، و اگر مارسیال هم در باشگاه ماندگار شود وضعیت بهتر خواهد بود. در واقع معضل اصلی نوک پیکان هجومی یونایتد می باشد، هر چند راشفورد و مارسیال می توانند به عنوان مهاجم مرکزی ایفای نقش کنند اما شیوه بازی مورینیو در فصل قبل چنین اثبات نمود که در پست مهاجم هدف فقط و فقط بر لوکاکو متکی می باشد.

این اسطوره ۳۶ ساله در ال ای گلکسی روزگار خوشی را سپری می کند و چنین به نظر می رسد که دوباره به اوج بازگشته است. یک سال قبل به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو چنین تصور می شد که وی به پایان راه خود رسیده است اما ۱۵ گل در ۱۷ بازی بر این فرضیه خط بطلان کشید. یونایتد سعی داشته است تا ماریو مانزوکیچ و یا مارکو آرناتوویچ را به خدمت گیرد اما یوونتوس و وستهام مانع از تحقق این اهداف شدند. بدین ترتیب ابراهیموویچ می تواند انتخابی معقول برای آن ها باشد.

رقابت های ام ال اس پس از شروع تعطیلات زمستان تا ماه مارچ متوقف می شود، از این رو بازیکنان بسیاری جهت حفظ آمادگی جسمانی به صورت قرضی به باشگاه های اروپا نقل مکان می نمایند. تا جایی که دیوید بکهام پس از بازی در میلان اظهار داشت که دوست دارد در این تیم بماند و لندون داناوان نیز در اورتون همین شرایط را دنبال می کرد.

با توجه به این قطعا گلزن قهاری چون زلاتان نمی تواند این دوران را در حال آفتاب گرفتن در سواحل بگذراند. او رابطه بسیار خوبی با مورینیو دارد و رئیس نیز علاقه زیادی به وی. تنها یک تلفن کافیست که این کهنه سرباز در اولدترافورد ظهور کند. همچنین او در مورد خروج نا به هنگام از منچستر و علاقه خود به این باشگاه چنین صحبت کرده است:

” من از این بابت از هواداران عذرخواهی می کنم، امیدوارم دوران جوانی این شیر را فراموش نکنند. حضور من در آن جا خطرناک بود چرا که ممکن بود همه رقبا را به عنوان صبحانه قورت بدم اما نه، گذاشتم برای ناهار. هر موقع که اراده کنند آن جا خواهم بود و این کار را خواهم کرد، همانطور که در گذشته انجام داد.

آگر بخواهم احساسم را به طور دقیق بیان کنم زمان بیشتری لازم خواهم داشت، از همه هواداران تشکر می کنم، کاری که آن ها انجام دادند بی نظیر بود، امیدوارم آن ها نیر همانند من شاد و خوشحال باشند.

من تا زمانی که ممکن بود هر آن چه داشتم را ارائه کردم، وقتی آسیب دیدم به نوع دیگری از من حمایت کردند، آن ها همیشه پشت من و دیگر بازیکنان حضور دارند. آن ها فوق العاده هستند، هرجا که می روم رنگ قرمز را می بینم و همیشه یونایتد در ذهنم خواهد بود. هر وقت به آن فکر می کنم لبخند بر لبانم می آید.

بهترین آرزو ها را برای آن ها دارم. “

 

منبع: Express

درباره ی علیرضا حسینیان

علیرضا حسینیان
از سال 1998 بعد از جام جهانی علاقمند به یونایتد شدم و به شدت ضد چلسی، لیورپل و بایرن هستم، منتظر روزی ام که پادشاه رونی در مقام سرمربی به صحنه ی تئاتر رویاها بازگردد.

جعبه "همچنین ببینید"

ناامیدی اتلتیک بیلبائو از جذب آندر هررا

باشگاه اسپانیایی حالا از جذب هررا منصرف شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *