یونایتد فنز

بروزترین مرجع خبری منچستریونایتد در ایران

اکیپ فرانسه: گریژمان خواستار انتقال به منچستریونایتد

شایعات انتقال ستاره ی فرانسوی اتلتکیو مادرید به منچستریونایتد هر روز بیشتر قوت میگیرد و این بار روزنامه ی معتبر فرانسوی به بررسی این مسئله پرداخته است.

یونایتد فنز- انتقال گریژمان به منچستریونایتد تا تابستان نامشخص خواهد بود. انتقال آنتوان گریژمان به منچستریونایتد یکی از داغ ترین اخبار نقل و انتقالات در تابستان پیش روست. او یکی از ستاره های درخشان فوتبال اروپاست، منچستریونایتد توان مالی لازم برای خرید او را داراست، مورینیو مشتاق به خرج پول های شیاطین سرخ است، وودوارد نمیتواند در مقابل خرید بازیکنان بزرگ مقاومت کند، الدترافورد به گل های بیشتری نیاز دارد، گریژمان هوادار این باشگاه است و پل پوگبا یکی از نزدیک ترین دوست های این بازیکن فرانسوی است، همه این ها باعث شده است تا داستان این انتقال یکی از جذاب ترین موضوعات پنجره ی نقل و انتقالات پیش رو باشد.

و نپرداختن به این موضوع در هفته های جاری برای رسانه ها و نشریات اروپایی بدون در نظر گرفتن این که چه قدر حقیقت در پشت این داستان ها وجود دارد کوتاهی در انجام وظیفه تلقی میشود.

گریژمان سعی کرده است که شایعات را به حداقل برساند، او در مورد اینکه در اتلتیکو خوشحال است و زندگی در مادرید را دوست دارد صحبت کرده است. مشکل اینجاست که در عصر حاضر نمیتوان به حرف بازیکنان اعتماد کرد، و معمولا ابهاماتی در این باره باقی میماند. روزنامه ی فرانسوی L “Equipe در طول انتقال پوگبا به منچستریونایتد هم خبرات معتبری ارائه کرد. علی رغم اینکه رسانه های دیگر پیوسته خبرهایی خلاف خبرات قبلی خود منتشر میکردند، این نشریه روی حرف خود پا فشاری کرد و این به دلیل روابطی بود که آنها با پوگبا داشتند. آنها میخواهند در مورد گریژمان هم شرایط یکسان داشته باشند و مدعی هستند که او به منچستریونایتد خواهد پیوست، و لازم به ذکر است که روابط بسیار خوبی را با این بازیکن دارند.

 

هنگامی که او به طور مستقیم با این روزنامه مصاحبه نمیکند، میتوان بخشی مانند پاسخ به پرسش های یکی از مخاطبان نشریه و یا مطالب صفحه پر کن پیدا کرد که به گریژمان اختصاص داده شده است. مجله ی آخر هفته ی L “Equipe معمولا بخش هایی را به بازیکنی خاص اختصاص میدهد و درباره ی شخصیت او، استایل و نوع پوشش و افتخارات او مطالبی را چاپ میکند. گریژمان به این موضوع علاقه مند است و ارتباط بین او و این نشریه مسلما بهتر از هر نشریه ی دیگری است.

به این دلیل است که وقتی L “Equipe ادعایی درمورد آینده ی او دارد، ارزش بررسی دارد. در اوایل هفته این نشریه مصاحبه ای با گریژمان داشت، و روز پنجشنبه در این نشریه سرتیتری وجود داشت که میگفت گریژمان وسوسه شده است که اتلتیکو را ترک کند. گفته میشود که چندین باشگاه علاقه مند به جذب او هستند، مخصوصا منچستریونایتد.

این نشریه اشاره ای به مصاحبه ی اول هفته ی گریژمان با آنها داشت و گفت:

وقتی که از او در مورد مقاصد احتمالی اش سوال شد او انگلیس را ذکر کرد و این پیش بینی نمیتواند نادیده گرفته شود چرا که منچستریونایتد چندین ماه است که شرایط جذب او را زیر نظر دارد. حضور پوگبا در منچستریونایتد، و محکم تر شدن رابطه ی بین او و گریژمان در چند ماه گذشته، یکی از استدلال هایی است که میتوان به این پیش بینی نسبت داد. برادر جوان تر او، تئو در اواخر ژانویه یک عکس از الدترافورد در یکی از شبکه های اجتماعی منتشر کرده است که برای احیای دوباره ی فرضیات انتقال او به منچستریونایتد کافی بود. جزئیات به احتمال زیاد در هفته های پیش رو منتشر خواهند شد.

این نشریه همچنان به این نکته اشاره کرد:

در تصمیم گیری های او و نمایندگانش، گزینه ی جدایی از اتلتیکو، اهمیت بیشتری پیدا میکند. او اکنون درباره ی این موضوع فکر میکند و در پایان فصل تصمیم گیری خواهد کرد.

ابهامات درباره ی آینده ی گریژمان ادامه دار خواهد بود و به احتمال زیاد اتفاقاتی که از حالا تا پایان فصل رخ خواهد داد بسیار حیاتی خواهد بود. منچستریونایتد در رقابت برای کسب سهمیه ی لیگ قهرمانان اروپاست و با توجه به اینکه گریژمان خواستار تبدیل شدن به بهترین است، این موضوع میتواند بسیار مهم باشد. اتلتیکو مادرید هم از حضور در لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده مطمئن نیست.

برچسب مطلب و اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email

درباره نویسنده مطلب

نظردهی: شرکت در نظردهی طرفداران

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

مطالب مرتبط

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x